Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Wielki brat patrzy… KONKURS!!!

Wielki brat patrzy… KONKURS!!!

[fb_button]

Kiedy zostałam poproszona przez D-Link o przetestowanie kamerki, ucieszyłam się jak nikt, bo ileż to się słyszy teraz o nianiach, które wyjadają z naszej lodówki, podczas naszej nieobecności. A powrót do mojej pracy zbliża się wielkimi krokami. Moje dzieci złote jedzą jak wróbelki, a taka niania? Ile może zjeść taka niania? A Sharki i Daisy, co z nimi? Niania przecież nie poradzi sobie z czwórką, o nie! Nie wracam do żadnej pracy, mężuuu….!

 

DSC01325

 

Kamerka przyszła do nas dokładnie miesiąc temu, od tamtej pory korzystamy z niej codziennie. Akurat kiedy przyszła mieliśmy swoje małżeńskie ciche dni, znacie to? A że Tatko jest informatykiem i uwielbia takie techniczne nowinki, rozpakowałam tę świeżutką, pachnącą nowością kamerkę i postawiłam ją na blacie kuchennym, na samym środku, w miejscu w którym codziennie spędzamy najwięcej czasu. Widziałam jak na nią zerka, już prawie się ugiął, prawie prawie.. Ale nie dał za wygraną. Wieczorem postanowiliśmy niechcący zakopać topór wojenny, będąc na herbatce u sąsiadów, w domku obok. Niechcący, bo to co się później stało, mrozi krew w żyłach.

Mieszkamy w bliźniaku, i sąsiadów zza ściany nie było w domu, a my byliśmy w domku obok. I dzwoni sąsiadka zza ściany, że wyje alarm, ich nie ma i na pewno okradają ich dom. Mąż i mąż2/sąsiad udali się na przechadzkę nocną porą, by sprawdzić co to za mucha tam lata. Akurat przyjechał pan z ochrony, spisał protokół przyjazdu, podszedł do drzwi i pojechał? Rozumiecie to? Ja to bym choć latarką w okna poświeciła. Jak się o tym dowiedziałam, to mówię Wam, ciarki na plecach, gatki pełne i wszystko co możliwe. I ja jeszcze zaraz musiałam wracać z dziećmi do domu?! Wróciliśmy jakoś, patrzyliśmy w okna i mieliśmy nadzieje, że złodziej boi się bardziej niż my. Zamknęliśmy się szybko na klucz, drzwi każde, a w kuchni co stoi? Kamerka! I to nie żadna wymyślona historia, Tatko (w końcu mógł jej dotknąć, widziałam ten błysk w oczach) postawił ją w oknie, a my mogliśmy na górze, prosto z ekranu komórki obserwować wejście do naszego i sąsiadów zza ściany domu. Zastanawialiśmy się cały czas, co powiedzieć do złodzieja, gdy będzie się włamywał, mieliśmy nadzieje, że padnie na zawał, gdy usłyszy głos z małej kuleczki przy oknie. Na szczęście nic nie musieliśmy mówić tamtego wieczoru..

 

DSC01370

 

Dziś patrze na te mało cudo każdego dnia, i nie mogę uwierzyć, że tak zgrzeszyłam myślami. Tak mocno zgrzeszyłam, gdy dostałam kolejnego mejla z zapytaniem o przetestowanie niani, myślałam że to jakaś kolejna zwykła niania. Po pierwsze niania bez monitora oddechu to dla mnie nie niania, a po drugie, tyle jest tego na rynku, że nie wiem, musiałaby ta niania chyba rzygać tęczą. Serio. I serio Wam powiem, że z tą tak jest. Ona nawet wykrywa gdy dziecko płacze! Zapisuje ile razy płacze! Nuci dziecku kołysanki, działa w dzień i w nocy, informuje nas o temperaturze pomieszczenia, w którym jest dziecko, i ona mówi! Mówi naszym głosem!

Śmiesznie wyglądałam gdy mówiłam do laptopa, mój prywatny fotograf Tatko boki zrywał ;)

 

DSC01409 DSC01410 DSC01433

 

Jak wiecie, kolor włosów zobowiązuje i naprawdę każdego dnia zbierałam koparę z ziemi, o tym co mi Tatko ćwierkał na temat niani. Po pierwsze, że nie potrzeba internetu, by nasza niania połączyła się z naszą komórką czy laptopem, ona tworzy swoją własną sieć! Ale jeśli macie już sieć w domu, to będziecie mogli podglądać swoje dziecko/kota/psa/mysz/złodzieja, z każdego miejsca na ziemi! Byliśmy u dziadków w miejscowości oddalonej o ponad 60km, zostawiliśmy kamerę włączoną w domu, i podglądamy nasze Sharkusie co same zostały, a one biegają i szczekają, a my tylko ‚cśśśś Sharki i Daisy, bo nie ładnie przed sąsiadami!’. Ich miny? Bezcenne!

 

DSC01336

 

Nieoceniona pomoc jest tej małej kuleczki u nas w domu. Ta pomoc jest droższa od pieniędzy, kiedy starszy Bubi przygniata swoją miłością młodszego do ziemi, a ja wtedy mogę sobie spokojnie posiedzieć, no wiecie gdzie. A przechadzam się tam z telefonem, a kto nie, ręka do góry! Jeśli i Ty jesteś mamą/tatą zajmującą się samotnie dzieckiem w domu i chcesz sobie spokojnie posiedzieć w #wieszjakim ustronnym miejscu, to przebrnij przez masę tych cudnych zdjęć, a na końcu będzie czekała na Ciebie niespodzianka!

 

DSC01333 DSC01353 DSC01355 DSC01360 DSC01374-horz DSC01387 DSC01401 DSC01406 DSC01411 DSC01453 DSC01455 DSC01467 DSC01472

 

Razem z D-link mamy dla Ciebie taką samą nianię D-Link EyeOn Baby jaką widzisz na zdjęciach! Kamerka nie najtańsza, ale warta każdego grosika, więc aby ją zdobyć musisz się sprytnie napracować. Wejdź do Bakusiątek moich kochanych (klik), oni też testowali nianię, przeczytaj tekst i odpowiedz na pytanie:

Jak myślisz, jakiego podstępu użyła Bakusiowa Mama żeby poradzić sobie z PROBLEMEM?

Wróć tu do mnie zaraz, i odpowiedź na pytanie zostaw pod tym wpisem. Możesz podwoić swoje szanse, biorąc udział również w konkursie u Bakusiów (bo co dwie kamerki to nie jedna;)). Udostępnij również wpis, by podnieść swoje szanse na wygraną! A jeśli brak Ci twórczej weny i nie masz totalnie pomysłu by odpowiedzieć na pytanie, po prostu napisz DO CZEGO PRZYDA CI SIĘ TA KAMERKA JEŚLI JĄ WYGRASZ? :) :) :) 

Konkurs  trwa do 7 kwietnia do godziny 23:59

Wyniki konkursu podamy równocześnie z Bakusiową mamą 9 kwietnia pod tym wpisem.

Powodzenia i bawcie się dobrze! :)


 SĄ SĄ SĄ!!! Są już wyniki konkursu! Gratuluję!!! I jednocześnie dziękuję za wszystkie piękne komentarze! Inwencja twórcza level max!!! I głowa do góry, konkursów będzie mnóstwo!!!

 O zgłoszenie się na kontakt@buuba.pl proszę:

Malane:

‘Gdy zwierzątka głosy z kamerki usłyszały, zaraz po kątach się porozbiegały. – zrobić? – myśli Bakusiowa Mama- jak je do zagrody teraz powkładać? Myśli, kombinuje, chyba zaraz z nimi zwariuje. -Mam pomysł, zaraz do Agi buubkowej zatelefonuję. (Wykręca numer) – Aguś, pomocy, wypożycz Sharkiego, bo trzeba do zagrody zwierzątka przetoczyć. Aga to słysząc mówi: „nie martw się, damy radę, zaraz sharkiego do Ciebie wysyłamy”…………………………………….’


 

Niania – TU, Pompony tiulowe – TU, Stolik – TU, Plakaty nad łóżeczkiem i w salonie- TU, Lampiony Kule nad łóżeczkiem – TU, Pościel i prześcieradło w łóżeczku – TU

Close