Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Faceci w rajtuzach & rozdawajka

Faceci w rajtuzach & rozdawajka

[fb_button]

To taki post będzie pełen nadziei i podziwu, bez tysiąca zbędnych słów, bo nie ma po co. Bo poznałam ją. Zapukała do mojej blogowej skrzynki. 12 grudnia. Taka energia pozytywna od niej bije, że mało ludzi takich znam. Każde słowo wdycham ekspresowo. Czytam jej historie. Wzruszam się, bo znam takie kobiety, to siłaczki. Jedną też znacie, z mego bloga (o tu.)

1DSC09059

Pisze, że strone ma, żebym sobie coś wybrała. Wchodzę, paczam, a tam rajtuzy, myślę sobie ‘ke?’ dla moich chłopaków? Ale wybieram przebieram, święta były, wzięłam renifery i zebrę, tak mnie zauroczyła. Skarpet stos też wzięłam, bo u nas zawsze zdarzają się te samotne, a dwóch innych przecie jak gdzieś idziemy nie założę. W domu jeszcze tak, ale wtedy muszę udawać, że nie widzę tego co zrobiłam, i w myślach sobie układam kiedy poczłapię do tej pralni, szukać. Rajtuzy te, kolory mega, takie elastyczne, wygodne, cieplutkie, bezkarnie w nich chłopaki biegają po domu. I kalesonów pod kombinezon nie trzeba na wyjście. Wszystko jest. Ciepło i wygodnie.

2DSC09032-2 3DSC09079

Wdycham jej słowa i cieszę się z tego co mam, że budzę się obok tego faceta, tej brody kłującej. Tego co mnie drażni, bo teraz przychrapuje na fotelu, zamiast pójść wygodnie się położyć. I nie wiem co bym zrobiła gdyby go nie było. Bo wyobrażam sobie, że z nas takie dziadziusie stare, ja jeszcze pisze bloga (haha) o tym jak pierdzimy w kanapę, w tym samym miejscu, przed tym samym kominkiem, słońce wpada przez okno, ledwo dowidzę, bo mi świeci po ekranie, a nasi synowie przyjeżdżają, wysocy, wysportowani, szczęśliwi, ze swoimi rodzinami. My łapiemy się za plecy i zgarbieni witamy się z nimi. Całuski, buziaczki. Szczęśliwość.

4DSC09057 DSC08993

Ona, która do mnie zapukała pewnego dnia została sama, bez niczego. Tylko w każdej swojej dłoni miała rączkę swego dziecka. I wiecie co??? Udało się! Wzięła sprawy w swoje ręce, podniosła głowę do góry i założyła biznes, i jakoś się układa. Wszystko. Pisała, że to nawet uczciła. Pączkiem i kawą, w urzędzie miasta. Zamknęłam oczy i wyobrażałam sobie to. Jest naprawdę genialna, i zdjęcia zrobiła i stronę, wszystko legalnie i fanpage jest ( o tu), i wiecie co? Nawet dla Was coś ma!

DSC09003 DSC09008 DSC09015 DSC09025 DSC09028 DSC09034-2 DSC09044 DSC09053 DSC09066 DSC09070 DSC09093 DSC09107-horz DSC09116 DSC09145 DSC09157

Wystarczy że polubicie humblebumble (tu), wejdziecie na stronę www.humblebumble.pl i wybierzecie sobie jedną rzecz, którą chciałybyście mieć, wrzućcie linka w komentarz, napiszcie kilka słów, typu biorę udział, czy dlaczego chce to mieć i tak dalej, a ona wybierze wśród Was zwycięzcę za tydzień (21.01.2015). Wyniki ogłoszę dzień po, tu i na bubkowym fanpage.

Dodatkowo polubcie ten wpis i udostępnijcie go jako konkurs na swojej tablicy publicznie, możecie też wysłać fanpage do polubienia kilku znajomym, bo przecież w kupie siła!

z10895114_920857234591606_1451866410_n

 

a jeszcze dzisiejsze komentarze na insta umocniły mnie w przekonaniu, że nie tylko mi te rajtuzy się spodobały! ;)a więc powodzenia w rozdawajce! :D

EDIT: WYNIKI KONKURSU!!!!!

t-shirt pojedzie do Agnieszka Włodarczyk 74 (Faceci w rajtuzach ? I jak tu się nie zakochać ;-)
Przyznam, że produkt wygląda naprawdę świetny, szkoda, że to tylko dla maluszków ;-)
„Moja Ty Gwiazdeczko”…- słyszę codziennie kiedy mąż wraca z pracy i bierze mała na ręce. Czyż nie idealny w tej sytuacji byłby T-shirt z gwiazdką ? : http://www.humblebumble.pl/pl/c/T-shirty/68 .

NAGRODY POCIESZENIA:

jednorazowy rabat 20% na zakupy w sklepie dla:

asia 71

http://www.humblebumble.pl/pl/p/Legginsy-Rakieta/152
tak, chcemy, chcemy, pragniemy, a najbardziej to rakietkowy komplet :) A oto dlaczego tak chcemy:
Kocham swoich chłopaków – tych cudnych, małych cudaków.
Cenię sobie ich uśmiech i wygodę – to bardzo raduje me matczyne oko młode.
Ich codzienna misja – odkrywanie niesamowitości świata,
Starszy synek – Staś każdego dnia uczy swego młodszego brata.
Ich pomysły – szczyt kreatywności,…)

oraz
Kornelia 24

Mój pierworodny też po domu śmiga :-) W dodatku ma takie chudziutkie i krzywiutkie te nóżki-pęcinki, że w takich gatkach to tylko schrupać :-D Adekwatnie, naszemu małemu potworkowi http://humblebumble.pl/mobile/pl/p/Legginsy-Potworek/176. Będziemy bardzo wdzięczni :-)…

GRATULUJĘ !!!! ZWYCIĘZCY PROSZENI SĄ O MEJLA NA kontakt@buuba.pl, w tytule wygrana.

Close