Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Co u nas?

Co u nas?

docieramy się, uczymy się organizacji na nowo. poranne wstawanie, wieczorne rytuały, kąpiele, mleczko, jeden butlę, drugi cyca. Staram się też sobie ułatwiać niektóre sprawy, jak kiedyś Bubek zasypiał tylko przy mnie, to teraz przy mleczku i kołysankach zasypia sam w swoim łóżku, Tatko też na czas mojej nieobecności przypadkiem go odsmoczkował.

po moim powrocie już nie zastałam mego małego synka, jest on teraz mądrzejszym doroślejszym chłopcem. bez smoczusia, który dodawał mu niemowlęcego uroku, chłopcem, który przyniesie ci buciki kiedy chce iść na podwórko, chłopcem który kocha swego młodszego braciszka, nie okazując ani krzty zazdrości.

powróciły też nocne wstawania, przez co już czuję się senna, a kiedyś siedziałam do późna, powrócił też słodki zapach niemowlęcia, pachnącego mleczkiem, oliwką, balsamem, zasypką. powróciła silniejsza troska i drżenie rąk, o tę główkę co jej jeszcze nie trzyma. powróciło stado dylematów, czy nałożyć czapeczkę, czy nie, czy odpowiednia pora na wyjście z domu.

dni mijają bardzo szybko, moment otwarcia powiek z rana do wieczornego przytulenia poduszki jest jak pstryknięcie palcem, ten czas ucieka, a ja znów nie zdążę ponapawać się tymi małymi stópkami… <3

 

DSC05804 DSC05807 DSC05809 DSC05820-horz DSC05824 DSC05830 DSC05846 DSC05855 DSC05918-horz DSC05927 DSC05941 zDSC05789

Brzuszkowy – ubranko organic zoo od galazki.pl, otulacz – La Millou || Ja – bluzka – top shop, spódnica – reserved, torebka – hm || Buba – wszystko z HM

 

Close