Close
Close

Brak produktów w koszyku.

ROZDAWAJKA

ROZDAWAJKA

[fb_button]

Dziewczyny! Chciałam Wam napisać kilka słów o projekcie mojej znajomej – Agnieszki Koziarowskiej. Wydała ona płytę pt Kołysanki, która jest skierowana do najmłodszej grupy odbiorców.

Kołysanki to nie tylko projekt artystyczny, to również element wspaniałej współpracy charytatywnej,  którą Agencja Artystyczna All Muses podjęła z Fundacją Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego  w Krakowie  „O ZDROWIE DZIECKA”. W ramach tej współpracy część dochodu ze sprzedaży płyt Agnieszki przeznaczona zostanie na zakup specjalistycznego sprzętu medycznego na potrzeby najmłodszych pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie – Prokocimiu.

Więc cel jest szczytny, zachęcam do wsparcia akcji, my już mamy taką płytę, ale i dla Was mamy jeszcze 5 sztuk. Wystarczy, że udostępnicie link do tego wpisu na swojej tablicy fejsbukowej, by o tej płycie dowiedziało się jak najwięcej osób! Oraz zostawicie komentarz, a ja rozlosuję zwycięzców i ogłoszę wyniki za tydzień w niedzielę.

 

 

EDIT: Wyniki

5 płyt wędruje do: Danka Golonko (danka7@..), Ewelina (ewelina.kopec89@..), AgaC (agnieszka.c…@),  Malane(malane240888@..),  Ola Rajczyk (14mm@…)

Wszystkim dziękuje za udział, a kto ma chrapkę na płytę i się nie udało, może ją nabyć tu: http://sklepallmuses.com/

 

Close