Close
Close

Brak produktów w koszyku.

wyprawki część kolejna

wyprawki część kolejna

[fb_button]

Dużo rzeczy mam po Bubim, ale pamiętam gdy się urodził to zawsze czegoś brakowało. Musiałam wysyłać Tatkę do sklepu co rusz, bo sama nie byłam ‘na chodzie’, a gdy już wyszedł do sklepu to wydawało mi się, że nie ma go wieki, a jego pomoc po CC przy maluszku była przecież nieoceniona. Teraz też czeka mnie CC, ze względu na stan mego zdrowia, oraz to że od poprzedniego CC do zajścia w ciążę nie minął nawet rok (bo pytacie o to co rusz). Od mego gina dowiedziałam się, że nawet jeśli pierwsza cesarka była spory czas temu, to jeśli kobieta chce rodzić naturalnie musi podpisać oświadczenie. Dla jej zdrowia jest bezpieczniejsza kolejna cesarka.

Teraz kompletuję wyprawkę tak, by Tatko nie musiałm ganiać po sklepach (choć pewnie tego nie unikniemy, tak czy siak, ale zmniejszymy częstotliwość;)) Rzeczy po-bubkowe plus coś nowego.

DSC04437 DSC04438 DSC04442 DSC04443 DSC04452 DSC04458 DSC04468

Cudny kocyk colorstories – jest naprawdę miły w dotyku, co najważniejsze i najdziwniejsze jest taki delikatny i chłodny, więc pod nowego dzidziusia w te upały w sam raz. Rożek od colorstories, te co mam już takie ‘sprane’ i niemięciutkie wydają się, muszę rozejrzeć się jeszcze za czymś nowym.

Otulacze muślinowo bambusowe od Effi – wstyd się przyznać, ale przy Bubim nie miałam. Położna przyszła i okręciła mi go w kocyk. Wydawało mi się dosyć dziwne krępowanie ruchów nowonarodzonego, ale wtedy był spokojniejszy. W końcu w środku brzucha miał dosyć ciasno;) Bubi rodzony w kwietniu mógł być w tym kocyku, ale ten brzuszkowy rodzony w upały, więc bambus idealny.

Pojemnik na sztuczne mleko beaba – od razu uprzedzam Wasze pytania, tak – zamierzam karmić piersią, ale nie lubię nią świecić. Kiedyś pisałam w poście, nawet chyba zdjęcie jest, jak karmiłam na krawężniku, bo Bubi non stop głodny był, a kobietka prowadząca samochód tak się ‘gapiła’, żeo mało go nie rozbiła. Dlatego to będzie na wyjazdy, i wszelkie inne wypadki.

Butelka lifefactory, która rośnie razem z dzieckiem. Wszystkie butelki po Bubim poszły do śmieci. Więc trzeba nowej. Jest zgrabna, malutka idealna, rośnie razem z dzieckiem. Chyba wezmę jeszcze jedną jako niekapek dla Bubka, gdyż rosną one razem z dzieckiem.

Wszystko od petiteclub.pl <—-KLIK

 

Close