Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Wózek ‚rok po roku’, czy warto?

Wózek ‚rok po roku’, czy warto?

[fb_button]

Cały dzień chodził mi po głowie wpis na ten temat, gdyż zasypujecie mnie pytaniami typu: jak ja sobie poradzę? Czy kupię taki wózek? Wózek dla starszego i młodszego dziecka – gondolka połączona ze spacerówką.

Po pierwsze cena powala z nóg, a po drugie takie wózki są dosyć masywne i szerokie, więc zabranie go w podróż naszym małym samochodzikiem, lub wycieczka do osiedlowego lewiatana odpada (ledwo się mieścimy z naszym quinny). Znalazłam jeden wózek, który nie jest szeroki, ale szkoda by mi było Bubka który widziałby przed sobą czarne plecy tegoż pojazdu.

Na razie widzę to tak:

Zakupy: brzuszkowy w foteliku samochodowym na stelażu od wózka, a Bubini w wózku, do którego lądują zakupy. Rzadko wybieramy się oddzielnie na takie wojaże, a z dwójką taka samodzielna wyprawa byłaby samobójstwem.

Spacery: Bubi uwielbia tupać nóżkami, dlatego mógłby sobie po prostu iść, a drugie w gondolce, ale ja już wiem że to nie zda egzaminu gdybym na spacer chciała wyjść sama. Już jesteśmy na etapie prawie-biegania, i gdy mi taki pobiegnie gdzieś między samochody, trzeba zostawiać jedno dziecko i biec za drugim. Poza tym jeśli chodzi o dłuższy spacer to myślę, że takie małe nóżki długo nie wytrzymają i musiałyby cierpieć ramiona Tatki;)

Ponadto czeka nas przeprowadzka, miesiąc dwa, po narodzinach brzuszkowego. Własne podwórko, tam Bubi mógłby spędzać czas, wynagradzałoby to spacer, ale nie na długo. Okolice będziemy mieć piękną (kurki, konie, pola, las) więc spacery jak najbardziej wskazane. No i bez Tatki nie wchodzi taki w grę, chyba że pokusimy się na taki wózek. Może któraś z Mam go posiada? Dałybyście radę bez niego?

I kilka przykładowych wozów;)

Phil & Teds Vibe (ok 3tys))

 

1118-2783-horz

Tandem Plus Anthracite-Black (od 1200)

750x500,Tandem-Plus-sand-dark-brown_2

 

Bugaboo Donkey Duo (5-6tys)

bugaboo

Hauck Freerider (od 2600)

kombinacje-zoom

 

Close