Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Co najlepsze na Dzień Dziecka…

Co najlepsze na Dzień Dziecka…

[fb_button]

Dzień Dziecka już za chwil kilka, na wspomnienie tego dnia przed oczami mam jarmarki w parkach, rosnące zainteresowanie rodziców swoim dzieckiem na ten jeden dzień, kolorowe balony, lizaki, dziadków wyciągających atrakcyjne papierki z portfela i prezenty… masa prezentów. O naszych propozycjach już za chwilę, ale zanim o fajnych kolorowych zabawkach, zastanówmy się co dla naszego dziecka jest najważniejsze, tak najbardziej na świecie….

1DSC02863 2DSC02954

Zgadliście? Rodzice, bo o nich mowa, MY, to my powinniśmy być największym prezentem dla naszych dzieci, nie tylko w tym szczególnym dniu, ale i na co dzień. Powinniśmy być opoką dla tych małych rączek uczepionych wokół naszej szyi, to one ufają nam bezgranicznie, powinny czuć się bezpiecznie przy nas i czuć ogrom miłości.

3DSC02943 DSC02873

Moją Bubinkę chcę wychować na mężnego chłopca, na dobrego, elokwentnego i mądrego. Chce dla niego wszystkiego co najlepsze, ale chce też by miał w sobie dużo czułości, by miał we mnie oparcie, by popołudniu nie bał się opowiedzieć, że klasówka z matmy znów mu nie poszła, a wieczorem, gdy w kominku ogień, opowie mi o swoich pierwszych miłościach. Dlatego nie tylko w tym dniu, w Dniu Dziecka, tylko każdego dnia, chcę mu dawać siebie, by wiedział, że może na mnie liczyć w każdej nanosekundzie swego życia.

DSC02886 DSC02912

A jego życie? Mam nadzieję, że będzie bardzo szczęśliwy, że będzie kolorowe, jak zabawki, które teraz go otaczają. Chociaż ma ich masę, to każda kolejna cieszy go bardzo bardzo. Potrafi wsiąknąć na 20 minut przy takiej, a wiecie, że to dziwne, że takie dziecko interesuje się czymś dłużej niż minutę. Kocham ten jego mały paluszek, który wciska guzik by usłyszeć melodię, i te trzy zębusie na dole, które widzę, gdy się uśmiecha. Dlatego gdy tylko kupimy mu coś nowego, lub to i owo dostanie, nie mogę się doczekać jego reakcji, rzadko wytrzymujemy do danej okazji z prezentem… a Wy?:)

DSC02914

Dzięki marce Fisher-Price Bubiego otacza coraz więcej kolorów, oto jakie nowości z okazji Dnia Dziecka są z nami:

Szczeniaczek na dobranoc – śmieszne lub nie, ale nie jest z nami tylko na dobranoc, jest z nami przez cały dzień. Bubi uwielbia wciskać migający przycisk i słuchać tej spokojnej muzyki, jest mięciutki, a po przytulaniu go odtwarza edukacyjne piosenki i wesołe powiedzonka.

Wesoła małpka – bardzo kolorowa, śmieszna, małpka, która nie tylko bawi nasze dziecię, ale zarazem je edukuje. Uczy przeciwieństw, myślę, że Bubi niebawem to zrozumie;) Gdyż na razie większość czasu małpka spędza do góry nogami (jak widać na zdjęciach, ogonek jest the best!). Ponadto małpka uczy liczenia i wypowiada przyjacielskie zwroty.

DSC02915 DSC02940 DSC02970 DSC02975 DSC02982 DSC02986 DSC02987

Czy zainspirowaliśmy Was na Dzień Dziecka? Jakie prezenty od Was dostaną Wasze pociechy? W tym roku ten dzień przypada w niedzielę, dlatego spędźcie go owocnie, w rodzinnym gronie! Wszystkiego naj dla naszych najmłodszych szkrabów :)

Buubi: żakiecik – Boosoo || spodenki – HM || butki – Mr Tootsy || chodzik – Plan Toys (gift od chrzestnej;))

Wesoła małpka i Szczeniaczek na dobranoc -Fisher-Price

***post powstał w ramach współpracy z marką Fisher-Price

 

 

Close