Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Bezpieczne Miasto IMAGINEXT -mega akcja Fisher-Price

Bezpieczne Miasto IMAGINEXT -mega akcja Fisher-Price

[fb_button]

Sen z powiek spędzają mi myśli na temat tego co się teraz na świecie dzieje. Mój mąż ogląda za dużo telewizji, a w szczególności za dużo programów informacyjnych. Porwania, zagubione dzieci, mocno szerząca się pedofilia, wypadki i wiele innych zdarzeń losowych. Nawet jak ostatnio byłam z MM na wyjeździe, to jak mi Natalka (nasza niania:)) powiedziała, że wybierają się z Bubim na spacer to nieustannie myślałam o tym, żeby nic się nie stało. Choć wiem, że Bubi w najlepszych rękach, jakoś mam taką świadomość, że ja tak jak nikt go ochronię i nikomu nie oddam. Ale dziecko nieustannie nie może żyć pod kloszem i opieką matki. Gdy będzie większe na pewno błagalnym tonem będzie prosić o samodzielne wyjście na podwórko, o zabawę z kolegami bez mamy… Wiem, że ten czas nieuchronnie się zbliża, najbliższe lata miną pewnie jak mrugnięcie powieki. Dlatego gdy Fisher-Price poinformował mnie o swoim nowym produkcie i zaproponował współpracę, to zgodziłam się bez wahania. Zgodziłam się też z myślą, że wiele Mam czyta naszego bloga, które posiadają starsze dzieci, właśnie takie, które już chcą być bardziej samodzielne.

1DSC02749 cats

Produkt Bezpieczne Miasto Imaginext to zestaw zabawek dla ciut starszych dzieci niż Bubi. Zabawki te tworzą świat pełen bohaterskich akcji, poczynając od podniebnych przygód z ratownikiem medycznym, strażą miejską czy pożarną, na policji kończąc. Wszystkie zabawki uczą dzieci pewności siebie, radzenia sobie w niebezpiecznych sytuacjach, rozwiną wyobraźnię, a specjalny system Action Tech w zabawkach sprawia, że one wszystkie komunikują się ze sobą.

DSC02752 DSC02767

Każda mama wie, że jej pociecha najlepiej przyswaja wiedzę poprzez zabawę, dlatego cała rodzina powinna przysiąść do zabawy z Bezpiecznym Miastem Imaginext, w międzyczasie wybucha pożar, ktoś na ulicy zemdlał (jaka wyobraźnia tyle sytuacji:)), mówimy dziecku o numerze alarmowym, pod którym uzyska niezbędną pomoc- 112. Uczymy je również poprawnego wypowiadania swego imienia i nazwiska, oraz numeru kontaktowego do rodzica – w przypadku gdy się zgubi. Wszystko poprzez zabawę. Naprawdę warto przyswoić wiedzę zawczasu, niż gdy stanie się już coś złego, wtedy może być za późno.

DSC02784 DSC02798 DSC02825 DSC02857-3

Niezmiernie cieszę się na takie akcje, są taką przypominajką dla rodziców o edukacji swojej pociechy, a dzięki Fisher-Price ta edukacja będzie łatwa i przyjemna, dziecko w mgnieniu oka nauczy się numeru alarmowego, oraz będzie wiedziało jak się zachować w danej sytuacji. Akcja ruszyła 25 maja, może któraś z Mam razem ze swoimi pociechami była na evencie w Krakowie? Jak Wam się podobało?

Jest też wersja online całej akcji, gdzie Wasza pociecha będzie mogła pograć w grę przyswajając znaki drogowe, czy malując kask rowerowy. Śledźcie też stronę www.ciufcia.pl ze względu na to, że będą do wygrania atrakcyjne zestawy Imaginext oraz foteliki samochodowe.

DSC02860

Bubi: tshirt, apaszka – reserved || spodenki -HM || sandałki – specjalne obuwie profilaktyczne do chodzenia Mrugała

Kosz, w którym są zabawki, upolowałam w Sopocie w HM:)Logo_imaginext

Wpis powstał w ramach współpracy z marką Fisher-Price. Jeśli chcesz się dowiedzieć coś więcej, kliknij TU i TU i TU :)

Close