Close
Close

Brak produktów w koszyku.

INSTAGRAMOWY FILTR

INSTAGRAMOWY FILTR

[fb_button]

Nobla temu kto wymyślił instagram! Uwielbiam go! To taki nasz mały fotopamiętnik z wpisami z każdego dnia. W dodatku mobilny, bo rzadko kiedy wyrusza się z domu bez komórki. Oto nasze małe podsumowanie, a dla tych co korzystają z tego cudu to nasz insta TU(klik).

1

1. Chciałam uchwycić pierwszego guza Bubiego, widać delikatnie po lewej. Mocno nie płakał, ale śliwa była przez dwa dni. Tatko przeżywał, a ja mówię, że pierwszy, ale pewnie nie ostatni.

2. Chciałam zrobić słit focię dla Bubka w przymierzalni, bo czekaliśmy na Tatkę, ale na insta wszyscy przeżywali moją stopę o.O że taka wielka czy co?:P to prawda, urosła mi jeden rozmiar w poprzedniej ciąży z 39 na 40, i tak została, buuuu mam nadzieję, że w tej ciaży wszystko zostanie w normie

3. Pizza bez wyrabiania ciasta, wystarczy kupić gotowe – francuskie. Niebo w gębie! Przepis TU.

4. Bubi uwielbia, czasem mu podjadam.

5. Moja małe ludki kochane, nudziliśmy się mocno czekając na płytki do wc pod magazynem.

6. Spotkania z Makową to ja uwielbiam, szczególnie, że kocha jeść tak jak ja;) Mit obalony – ciężarna może jeść sushi – przecież są takie bez surowej ryby.

2

7. Przed blokiem, korzystamy ile wlezie, bo tylko jeszcze gdzieś 3 miesiące tu pomieszkamy.

8. Wstyd się przyznać, ale nie dawno Bubi poraz pierwszy był w piaskownicy. Zafascynowany strasznie! Piasek w rączkach – nowe odkrycie, błysk w oku tak jak na widok szczerego złota. Łopatki nie podpisane, chyba nasza osiedlowa piaskownica nie należy do tych -> KLIK

9. Quinny speedi, na nierówne pozaosiedlowe drogi w sam raz. A na osiedlu sunie jak rakieta poprzez pompowane koła. Napiszę nieskromnie, że świetnie trafiłam z tym zakupem!

10. Często miewam takie zachcianki, ale staram się nie jeść takiego jedzenia na codzień. Akurat była okazja. Chłopaki (Tatko z moim bratem) przekopali cały ogród! Więc nagroda się należała, a ja tylko skorzystałam se se se

11. Gdy był wyłączony super frajda! Ale gdywrzuciłam 2złote to poszło na zmarnowanie, Bubi się wystraszył :(

12. Wozimy ten kocyk w bagażniku ciągle, gdy jeździmy dopilnować fachowców zażywamy z Bubim kąpieli słonecznych. (kocyk TU)

3-vert

13. Myślałam, że to ostatnie zdjęcie Guci w naszym domu. Jednak się myliłam, nowym właścicielom coś wypadło i nie mogli jej przygarnąć, na szczęście szybko znalazł się dla niej nowy dobry dom. Gucia jeszcze będzie z nami przez całą majówkę!

14. Po sesji coś dobrego się należy.

15. Osiedlowe wojaże

16. Moje miłości, w ramkę i do zjedzenia

17. Tatko szalony, sprzęt trzeba sprawdzić, czy dobry

18. Nasza mała galerianka;)

 

Close