Close
Close

Brak produktów w koszyku.

MON CHOU – UNIKALNIE I Z MIŁOŚCIĄ

MON CHOU – UNIKALNIE I Z MIŁOŚCIĄ

[fb_button]

Dziś mnie coś w oczy zaszczypało. Taka wielka miłość i łez kilka. Jak mój mały Buuba siedząc przy mnie i się bawiąc przytulił mnie, tak po prostu. Poczułam takie niesamowite i wielkie szczęście. Czasem zdarza się ugryzienie w brodę i soczysty buziak, z otwartymi ustami. Moja miłość. Cieszyłam się otwierając paczkę od Mon Chou, że moje największe szczęście będzie nosiło takie unikatowe ubranka. Tworzone z pasji i miłości do dzieci. Z ekologicznej produkcji, miękkie i wygodne materiały, mega jakość oraz unikalny styl – zobaczcie same!

1DSC00697 2DSC00626 2page2

Mon Chou, założone i prowadzone przez Karolinę Musielewicz, to fashion’owa odzież dziecięca cechująca się eleganckim, a za razem nowoczesnym stylem. Szczęście dzieci jest pewne. Każdy z naszych produktów został zaprojektowany dla maksymalnego komfortu maluchów.

Istotne jest, iż każdy z projektów przed rozpoczęciem szerokiej produkcji jest testowany przez dzieci, by mieć 100% gwarancję, że idealnie leży i dzieciaki będą czuły się w nim komfortowo.

Ubranka Mon Chou mają wszystko, czego oczekuje się od markowego produktu. Unikatowy styl, najwyższą jakość oraz dbałość o środowisko w procesie produkcji. Wszystkie ubrania powstają w małej szwalni w Polsce i wykonywane są z tkanin polskich oraz włoskich producentów. Sprawiają, że dziecko czuje się wyjątkowe, a przecież każde powinno się tak czuć. Limitowane kolekcje wykończone są miłością, która swoje źródło ma w ręcznych zdobieniach i starannym wykończeniu każdego detalu.

Oferta kierowana jest do rodziców świadomych mody, którzy przy wyborze odzieży kierują się przede wszystkim jakością, a główną korzyść stanowi dla nich wygoda i swoboda ruchu ich dzieci.

3page 4DSC00637 5page3 DSC00630 DSC00665 DSC00682

Buubi:  bluzka i spodenki – Mon chou (tu i tu) || kapelusz, butki – zara

Close