Close
Close

Brak produktów w koszyku.

NIEZASTĄPIONA

NIEZASTĄPIONA

 

Wszędzie w biegu, w pracy, w domu, w szkole, na zakupach, ze znajomymi  I nagle trrrach!!! Narodził się… Znacie to? Zamykają się wrota, a Ty siedzisz z malcem, gapisz się w swe małe cudo dzień i noc, ale przychodzą takie momenty kiedy trzeba z domu wyjść, z dzieciem się nie da..

Nianiom, opiekunkom, starszym, młodszym, bałabym się zaufać.. takim z ogłoszenia. Przecież to mój Skarb, nikt nie zajmie się nim jak matka. A jeszcze oglądanie programów na tvn style nie sprzyja zaufaniu obcej osobie, której masz powierzyć swoje dziecko. Oglądałyście? Masakry jakieś, może pierwsze odcinki były prawdziwe, ale zdaje sobie sprawę, że te ostatnie są mocno wyreżyserowane. Co nie zmienia faktu, że takie rzeczy naprawdę mogą się zdarzać, że nasza niania posadzi nasze bejbe do kojca i pójdzie na balkon ‘się dotlenić’, nie zmieni mu pieluszki przez cały dzień, czy włączy tylko TV. Takich przypadków jest, i może być mnóstwo. Niestety nie mogę sobie pozwolić na komfort odwiezienia Bubiniego do babci, gdyż mieszkamy w całkiem innych miastach, a jak pisałam niani nie zaufam.

Na szczęście jest ta, o której często wspominam, Ciocia N. Nie chce żadnych pieniędzy, na wszelkie gifty się wzdryga, (przetłumaczcie jej, że tak nie można), ma sporo czasu, a Bubi na jej widok szczerzy wszystkie swoje zębusie. Zasypia w jej ramionach bez płaczu, zjada wszystko, istny aniołek. Nie to co u mamy i Tatki :)

A jak jest u Was? Macie swoje zaufane nianie?

1hDSC03695 DSC03639 DSC03649 DSC03671 DSC03699 DSC03703 DSC03706 DSC03728

A za 6tygodni ta mała Gucia będzie do wzięcia :)

zDSC03614

Bubi spodenki – ojtyty || buciki, kurtka – zara || czapka – new yorker || okulary -hm

 

Wyniki konkursu:

Wygrywa komentarz nr 114,

Pani Gosi. Proszę z emaila malgos77@*******pl wysłać swoje dane do wysyłki na kontakt@buuba.pl

yDSC03601

 

Close