Close
Close

Brak produktów w koszyku.

ZAKUPOWY POST #MATKI #BLONDYNKI

ZAKUPOWY POST #MATKI #BLONDYNKI

[fb_button]

Dziś wyjechałam,potrzebowałam kilku tshirtów, może ciszy trochę. Ale napawałam się nią dwie minuty, głośne radio w samochodzie i te myśli, jak ja już tęsknie!

Jak mi matki niektóre piszecie, że napawacie się chwilą jak wyjdziecie z domu sobie gdzieś, to… to nie jestem ja. Nie mogę chodzić sama na te głupie zakupy, bez tej mojej rodzinki. Lubię razem. Lubię wszystko razem, myślę o nich nieustannie, o mych chłopakach, jak tylko wyjdę. Są tacy kochani, mają świetne fryzury i świetne poliki do całowania.

Ale czasem potrzebuje się tej ciszy, bo zwariować można, dlaczego jej mi 2 minuty wystarcza? Zaleciałam do sklepów dwóch, zmęczyłam się sobą, chodzeniem, samotnością zakupową i tą nudą. Nic w tych sklepach nie ma, nic zachwycającego. Jeszcze zajadę po kalafiora tylko, i spadam stąd, do moich chłopaków. Wiem, jestem odchyłem, regułą od normy. Chciałam tego, a jak tylko wyjechałam to w głowie tęsknota. A może ja się starzeję?

DSC02920

Ten talerz słodki kupiłam, widziałam go już wszędzie. Bubi zachwycony, tylko nie chciał nowych rzeczy smakować, może to i dobrze, ppppthhhfuuu i wszystko z buzi wyleciało. Ale wiecie jakie u nas zmiany? Mamy tak z nim dziwnie, że każdy łapie się za głowę by się nie udławił. Nie, moje dziecko się nie dławi. Takie skutki BLW, nie chce żadnych papek, na nie tylko pthfu jest, on musi wszystko mieć w kawałkach.

A poniżej te po prawej w kwiatki, ej ja na pewno się starzeje, skoro tych kwiatków w sklepie nie widziałam!!! A przez te kwiatki to i te po lewej zrobiły się dziewczęce…

DSC02924

Dla matki też coś musi być, reserved wyprzedaże, rozm L dla dużego brzucha:P

DSC02925

O taki ładny zestaw miał być, ale chyba nie zrobię tego Bubkowi!!!

DSC02927 DSC02928 DSC02964

Close