Close
Close

Brak produktów w koszyku.

A U NAS TAKIE CUDA

A U NAS TAKIE CUDA

DSC02147

przez myśli przebiega mi ten fałsz co Owsiaka oskarżają o to, że wille sobie buduje…

ale kto go oskarża?

tacy bezdzietni chyba… bo ja będąc na oddziale poporodowym widziałam jak Bubi podłączony do aparatury, serduszko wymagało jego, na cały oddział jedno takie urządzenie sprawne było, z naklejką wośp, z serduszkiem tym.. prawda taka, że takich urządzeń byłoby trzeba po jednym na każdą salę, bo odłączali Bubiego i następnego dziecia na trochę podłączali… i tak w kółko…

a prawda taka, że to najlepsza fundacja na całą PL, najmniej kosztów manipulacyjnych ma. Niech ten co hejtuje założy sobie taką, to na pewno wille by sobie budował.

A u nas śnieg spadł, wczoraj zdążyłam zrobić ostatnie takie zdjęcia, wybieramy się do sklepu.. sanki trzeba, polecicie jakieś?

I patrzcie jakie u nas cuda na osiedlu, trochę za, od naszego blogu z 300 metrów, latem jest zielono, kaczki pływają… śnieg spadł a ja chce lato!

DSC02118 DSC02131 DSC02160 DSC02166 DSC02173 DSC02179 DSC02180

A kogo ZARA rozpieściła w tegorocznym wyprzedażach? Tylko czapę z tych zdjęć udało mi się kupić w %, reszta – kurtka kupiona na jesieni, spodenki, butki, niestety w regularnej cenie… Ale mądra MM poradziła kupić kurtkę na za rok :} se se se

Close