Close
Close

Brak produktów w koszyku.

MATKI LIST DO ŚW MIKOŁAJA

MATKI LIST DO ŚW MIKOŁAJA

Moja wishlist na gwiazdkę, a Wy jaką macie? Czy jest podobna?

 

Przedział cenowy 50 – 100

 

  • Nowe kapciuszki, te są z reserved, upatrzone(rozm39/40). Gdyż stare już troszkę wychodzone, takie słodziaki by się przydały
  • Zaproszenie do kina, może być schowane w ładnym pudełeczku. Koniecznie na komedię romantyczną. Ale uwaga Mikołaju, niania musi być też opłacona!

page

 

 

Przedział 100-200

 

  • Softbox

Jak wiecie w takiepochmurne dni trudno o dobre zdjęcia, mam lampę, ale poszukuję czegoś z miękkim światłem bezcieniowego. Myślę Mikołaju, że taki softbox, będzie idealny. Dostępny między innymi na allegro

 

 

Przedzial cenowy 200-300

 

  • Aparat Fuji Instax mini 7s (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

Ojacie jak ja o nim długo myślałam. Przecież to taki mały cud, zrobić zdjęcie i mieć je zaraz w ręku! Ściano, lodówko! Byłybyście obklejone Bubim i nie tylko! Koniecznie biały! Nie czekoladowy, nie różowy, a biały!

Dostępny w sklepach sferis, widziałam go nawet w jednym kiosku w galerii! I na allegro, koszt od 219 do 249. Pamiętaj Mikołaju by miał wkłady w zapasie :)

 

  • Perfumy

Jednym z moich naj zapachów, który kojarzy mi się z beztroską,imprezowym czasem studenckim, który wspominam z uśmiechem na ustach jest Calvin Klein Eternity. Mieści się w przedziale cenowym, jeśli kupujemy go w markowych drogeriach, w aptekach super-pharm jest o wiele tańszy!

Zapach utrzymuje się długo i jest nieziemski. Nie słodki, nie mocny, nie żaden kwiatowy, nie ciężki, po prostu jest taki jak lubię!

page2

 

 

Przedział cenowy: cena kosmiczna

 

  • Mikser Kitchen Aid Artisan cena od 2tys do 3, w zależności od modelu. Gdybym miała takie cudo w domu, zapach wypieków byłby codziennością:) a może blog kulinarny?;)
  • Aparat – lustrzanka, pełnoklatkowa koniecznie, koniecznie z obiektywem f1.2.

page3

 

A jaki jest Wasz  list do Świętego? :)

 

 

Close