Close
Close

Brak produktów w koszyku.

GOTOY STACKING WOOD – NOWA FASCYNACJA BUUBY

GOTOY STACKING WOOD – NOWA FASCYNACJA BUUBY

1page5

Niezwykłe kształty, drewniane elementy dające się uchwycić małym rączkom, oraz elementy tekstylne, to wszystko sprawia, że nasze dziecko rozwija swoją kreatywność, oraz wszelkie zmysły. To wszystko dzięki nowości na polskim rynku, duńskiej marce Gotoy. Gdy tylko dostaliśmy to pudełko w nasze ręce, radości nie było końca. Począwszy od pudełka, ( w które można walić bez końca) po każdy element zabawki. Jest ich 10, 7 drewnianych i 3 tekstylne (te bardziej ulubione, ze względu na szeleszczący dźwięk podczas trzymania w malutkich dłoniach).

A zabawkę zaprojektował dawny projektant Lego Duplo, co czyni ją jeszcze bardziej niezwykłą. Została również nominowana do ToyAward (jedna z prestiżowych nagród przyznawana zabawkom).

 

To w skrócie, a tak naprawdę to kocham drewniane zabawki, przypominają mi moje beztroskie dzieciństwo, czasy, w których o nic się nie martwiliśmy, biegałyśmy do przedszkola w białych rajstopach. Teraz się cieszę, że te zabawki są aż tak mocno doceniane na polskim rynku i zyskały na swojej wartości, nie zginęły wśród dosyć popularnego plastiku.

Zabawkę nabędziecie w sklepie piccoland.pl, jest to sklep dla sentymentalnych osób, jak ja…

 

3DSC00823

4DSC00849

5DSC00777

6DSC00793

7page38DSC00852

9aDSC00802

9page4

91DSC00804

DSC00847

DSC00855

page

page2

Kombinacjom zabawki nie ma końca, przyznaje, że moja wyobraźnia dosyć się ograniczyła przez dorosłe życie. Gdyż dostając zabawkę w ręce, tworzyłam konstrukcję które opierały się tylko na tym zielonym elemencie. Które Bubi z radością burzył w mgnieniu oka.

Dobrze, że na pudełku były zilustrowane przykładowe konstrukcje, co zaskoczyło mnie trochę i od tej pory nasze wieże wyglądają zawsze coraz to inaczej.

page1

Zabawka – PICCOLAND (klik)

Leginsy – Wronek 

Bluza by Piotr Czachor

Close