Close
Close

Brak produktów w koszyku.

MIKOŁAJKI

MIKOŁAJKI

 

No i przyszła pora na ten dzień. Teraz mogę powiedzieć, że dla mnie już są prawie święta. Jest TEN klimat. MIKOŁAJKI.

Wczoraj wybraliśmy się do galerii i wpadłam na pomysł byśmy się rozdzielili. Ja idę z Bubim pomóc dla ŚM wybrać prezent dla Tatki, a on idzie sam pomóc dla ŚM wybrać prezent dla MB i Bubiego.

Nie wiem skąd taka tradycja, ale zawsze znajdowałam prezenty w bucikach swoich, jak byłam mała. Wcześniej z mamą pisałyśmy list, a później w moich butkach na korytarzu w dzień mikołajek z rana, odnajdywałam te prezenty.

Dla Tatki jakoś ŚM w nocy włożył do bucika, a jak wstaliśmy z Bubim to zapytaliśmy go na wszelki wypadek, czy już nas ŚM odwiedził, bo jeśli tak to można wstawać :)

 

Kubi dostał drewnianą muzyczną zabawkę z Tchibo (pewna ciocia doradziła ŚM), kotka jeżdżącego, grającego (Tatko),  ja masę słodyczy od Tatki i Wuja Toma (no od ŚM przecie), a ode mnie butki z Zary, rozmiar troszkę na wyrost, bo nie wiem jak Wam, ale dla nas topornie idzie zakładanie butów małemu, by ich zaraz nie zgubił.

Niestety w tym roku ŚM zapomniał o psiukach, Sharkiego ogarnął chyba smuteczek. Żadnej przękąski, czy nowej smyczki. Ale na pewno ŚM wynagrodzi im to pod choinką.

 

DSC00174

DSC00240

 

A teraz zdjęcie zająca naktórego wszyscy mieliśmy chrapkę, specjalnie przygotowany na konkurs. Taki zimowy, ponoć ma jeszcze granatowy szaliczek.

DSCN4592

Zając trafia do komentarza 116 z kolei, liczonego od góry:

cats

A nagroda pocieszenia (zabawka kąpielowa od chicco) wędruje do:

cats-nagroda pocieszenia

Gratuluję zwycięzcom i standardowo proszę o przesłanie adresu na kontakt@buuba.pl, oraz numeru telefonu. Mail wysyłamy ze skrzynkimejlowej podanej w komentarzu.

Tylko policzcie się dokładnie! :-)

Edit: tak jak prosiłyście, sama ogłoszę zwycięzców. Sprawdziłam, nie ma powtarzających się komentarzy,każdy adres email jest inny. A że imię jest takie samo, to czysty przypadek.  ( a zresztą nie było o tym w wytycznych konkursu;))

Zając wędruje do:

komentarz 116- Kasia PZ kasia_zbroja@**.pl

koment: Zając suuuuper :)W sam raz dla mojego synka :)

Zabawka kąpielowa wędruje do:

komentarz 12- Tolimam ciamcia89@**.pl

Tolusia i mamusia chętnie dostaną takiego króliczka, będzie on trafem w 10-tkę od Mikołaja a przy okazji przytulanką na otarcie łez, bo walczymy ze wstrętnym katarem i gorączką! :(  —-> ząbkowanie… mama bubkowa napewno wie coś na ten temat ;)

Close