fbpx
Close
Close

Brak produktów w koszyku.

KONKURS Z LOVI – LIMITOWANA EDYCJA SMOCZKÓW RETRO

KONKURS Z LOVI – LIMITOWANA EDYCJA SMOCZKÓW RETRO

Ileż to razy wracałyście się pędem do domu, po TĘ niezbędną rzecz, kiedy już się było w połowie drogi. Ileż to razy się zawieruszył, smoczuś Waszej pociechy. Dla mnie jest to tak ważna rzecz, którą już przygotowałam kiedy malutki był jeszcze w brzuszku. Miałam swoje typy i je zakupiłam. Wyparzyłam i nawet zabrałam do torby do szpitala na porodówkę. Położne popukały się w czoło i kazały schować. A później drugiej nocy, po kąpieli Bubi wraca ze swoim (jak to położne nazwały) nowym przyjacielem. Żółty smoczek od butelki wypchany tetrą. Fuj, niezwłocznie wymieniłam przyjaciela na takiego poprawnego. Tak to już jest, że niemowlęta rodzą się z bardzo mocno wzmożonym odruchem ssania, i choćbyśmy się murem zaparły, że nasz dzidziuś nie będzie korzystał ze smoczusia, to i tak po wielu wrzaskach, bądź przyssaniu się naszego Dziubka do piersi 24h na dobę, ze zmęczenia wygonimy naszego partnera, choćby w środku nocy do sklepu, czy apteki 24h po monia (inaczej zwanego smoczusiem, mokiem, mociem itd).

Wraz z firmą LOVI mamy dla Was 6 zestawów takich smoczków. 3 zestawy miętowe, 3 w kolorach różu. Każdy zestaw składa się z 3opakowań (0-3mcy, 3-6, 6-18), a w opakowaniu znajdują się dwa smoczki, każdy z innym retro printem.

Aby zdobyć takiego smoczusia wystarczy zostawić komentarz pod tym wpisem, czy i jak ważne są w życiu Waszej pociechy smoczki. Możecie też napisać jakąś historię związaną z nimi. Zasugerujcie też, czy macie chłopczyka czy dziewczynkę, byśmy mogli z firmą Lovi wybrać odpowiedni zestaw. Pamiętamy też o mamach w ciąży, napiszcie czy chcecie by smoczki znalazły się w wyprawce dla waszego malucha.

 

A dla Was mam porcję zdjęć ze smoczusiami i Bubim, oraz Makóweczką (niestety wyskrobałam tylko jedno zdjęcie) w roli głównej. Wyglądają cudnie! Nieprawdaż?

1DSC09181 3DSC09203 4DSC09480 5DSC09309 6DSC09193 DSC09244 DSC09252 DSC09584 page page1 page3 page4

DSC09228notka

 

Konkurs potrwa do końca miesiąca, wraz z firmą Lovi wybierzemy 6 zwycięzkich komentarzy.

 

Close