Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Test butelki dla dzieci utrzymującej ciepło – Pacific baby

Test butelki dla dzieci utrzymującej ciepło – Pacific baby

Prawdopodobnie absolutna nowość na rynku polskim i prawdopodobnie najlepsza butelka utrzymująca temperaturę napojów się w niej znajdujących, która rośnie razem z dzieckiem. Miałam okazję przekonać się osobiście i oczywiście gdy już ją dostałam wiedziałam co zrobię. Nalałam wody w zbliżonej temperaturze do tej, w której maluszek powinien spożywać pokarm. Producent pisze, że temperatura powinna utrzymać się przez około 7h, ale dla małych bobasów to troszkę nie pasuje, gdyż każdy pokarm lub herbatka powinny być spożyte w przeciągu dwóch godzin od zrobienia. Więc na ten czas zostawiłam tę wodę. Po dokładnie dwóch godzinach z zegarkiem w ręku, temperatura tylko nieznacznie się obniżyła.. W butelce mega mi się podoba, że dla małego bobasa służy jako termos do butelki (butelka w zestawie), a dla większego dokręcamy do tegoż termosa mięciutki ustnik (około 9mca, dokupowany osobno).

DSC03074DSC03077

Sprecyzuje dokładniej, nie kupujemy samej butelki, kupujemy zestaw, który składa się z termosa i butelki którą umieszczamy w środku, a gdy maluszek podrośnie, butelki ze środka nie używamy, jedynie do termosu dokręcamy ten ustnik. Termos w środku posiada podziałkę na ml, nie zdołałam uchwycić tego na zdjęciu.

Pacific baby zabierzemy pewnie w tym jak i w następnym roku na plażę z chłodniejszą herbatką dla Bubusia, oraz na pewno nie zabraknie jej podczas spacerów.

DSC03078 DSC03084 DSC03089 DSC03092 Kolaże6

A na koniec TOP5 minek Bubusia z dzisiejszego poranka, opowiadał nam jakie miał sny :-)

BDSC03113 BDSC03114 BDSC03118 BDSC03121 BDSC03122

 

Pacific Baby – krainaEKOzabawek

Piżamka – nasza ulubiona z H&M

Close