18 stycznia, 2017

Ja i moja mama
LIFESTYLE
Buuba

Dla mnie to ONA jest największą bohaterką!

Życie nie zawsze układa się tak jak byśmy tego chcieli. Ta historia jest niesamowita, ma oczywiście swoją smutną stronę, ale kończy się bardzo szczęśliwie.. a mówią, że życie to nie jest bajka, prawda? Niedługo TEN jeden dzień, czy będziecie pamiętać? <3

Szczegóły »