Close
Close

Brak produktów w koszyku.

23 sierpnia – 32 urodziny!

23 sierpnia – 32 urodziny!

23 sierpnia skończyłam 32 lata. Nie powiem – minęło jak jeden dzień. Pamiętam jak jako szesnastolatka płakałam nad swoim losem, później jak stuknęła mi dwudziestka i trzydziestka. Teraz powiem Ci, że nie płaczę, bo uważam, że moje życie właśnie się rozpoczęło :)

Nie bez przyczyny mówią, że życie zaczyna się po 30! I mają 100% rację! Kobieta jest bardziej pewna siebie, dojrzała, docenia wszystko co jest wokół, oraz to jaka jest. Dziś widzę, oraz wiem, że każdy z nas nosi w sobie pewną wartość. Że kompleksy nie powinny istnieć i zatruwać nam życia. Że wdzięczność do losu jest czymś niesamowitym.

Wiele z nas budzi się z samego rana i nie docenia, że ma dwie ręce, dwie nogi, które mogą chodzić. Nie docenia grona przyjaciół, którzy o nas dbają. Nie docenia rodziny, oraz rzeczy, które dla nas robią.

Wychowałam się bez mamy i bardzo długo nosiłam w sobie gorycz, oraz wyrzut do losu, że jej nie ma. Tłamsiło to mnie i moje uczucia. Dusiło moje dobre myśli, nie dopuszczało wręcz, że bez niej moje życie może być dobre. Umierając zostawiła dwoje malutkich dzieci.

Dziś ja mam dwoje malutkich szkrabów i nie wyobrażam sobie, że może mnie zabraknąć przy nich. Cieszę się z każdego dnia, z każdego ich uśmiechu, czy chęci przytulenia mnie. Cieszę się, że są razem, że rozmawiają, a nawet że się kłócą i przede wszystkim, że są zdrowi.

Cieszę się z tego, że i ja jestem zdrowa, że mogę podróżować, śmiać się, jeździć na rowerze i mieć dom oraz rodzinę. To niesamowite uczucie się zatrzymać i widzieć to wszystko z wdzięcznością.

Oczywiście mogłabym narzekać, na wiele aspektów w moim życiu. Że moja pierwsza miłość okazała się nie taką, jak sobie wyobrażałam, że mój dom mógłby być większy, trawa bardziej zielona, a mój samochód mógłby być lepszy.

To nie ja. Kilka lat wstecz byłam taką osobą. Dziś wiem, że negatywne myślenie przynosi negatywne smutki. Niedobra energia przyciąga złą energię. A dobre myślenie przyciąga jeszcze lepsze i przyjemniejsze rzeczy do naszego życia. Widzę to po moich przyjaciołach. Kiedy każdego dnia wstają i z uśmiechem idą do pracy. Nie narzekają, cieszą się z życia tu i teraz. Naprawdę nie mogłam sobie wymarzyć lepszych kompanów mojego życia!

Stanęli na głowie by w moje urodziny spełnić moje marzenia i zrobili pełną konspirację, bym tylko była szczęśliwa i otrzymała wymarzony prezent. Naprawdę bardzo to doceniam.

Agnieszka Maciąg (moja imienniczka) bardzo dużo pisze o wdzięczności. Jeśli nie czujesz tej “aury” w sobie, polecam  byś przeczytała jej książki. Na pewno da Ci motor napędowy do codziennych działań z uśmiechem na ustach.

Kończę na dziś. Chciałam mieć taki pamiątkowy wpis na blogu, z tego pięknego stanu ukończenia 32 roku życia:)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

•3️⃣2️⃣• Nie bez przyczyny mówią, że życie zaczyna się po 30stce. Więcej widzisz, znasz swoją wartość, doceniasz wszystko wokół. Dzięki wspaniałym ludziom, którzy mnie otaczają świętowałam urodziny, które mam dziś, już od piątku 🤓 Każdego dnia jestem wdzięczna losowi za to co mam, gdzie jestem i ile mam szczęścia 🤩 Otaczam się wspaniałymi ludzmi, którzy zrobili pełną konspiracje by spełnić moje małe marzenie. Którzy chcą bym była szczęśliwa. Którzy odbiorą ode mnie telefon o każdej porze dnia i nocy. To naprawdę wspaniałe uczucie. Jeśli macie takie osoby wokoł siebie podziękujcie im za to, że poprostu są :) Mówiłam ja – #agacoelho 🙈🤪❤️

Post udostępniony przez Agnieszka Dzieniszewska (@buuba_pl)

Close