Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Wspaniała akcja! #urlopwkraju

Wspaniała akcja! #urlopwkraju

Jestem niesamowicie szczęśliwa, czuję się mega zaszczycona, bo otrzymaliśmy zaproszenie do akcji #urlopwkraju. 16 województw w całej Polsce i 16 blogerów, oraz bardzo znani ambasadorzy. I w tym gornie my. Już jutro wyjeżdżamy na 14dniowy urlop, by pokazać Wam co w Polsce można zwiedzić, jednocześnie wspierając polską turystykę po kryzysie. Całą relację na bieżąco możecie śledzić na naszym instagramie (@buuba_pl). Będziemy relacjonować każdy dzień, każde wspaniałe miejsce z wojewodztwa małopolskiego, bo takowe wylosowaliśmy.

Pojedziemy specjalnie obrandowanymi samochodami w fantastyczne miejsca. Jesteśmy naprawdę podekscytowani. Wyjeżdżamy jutro, a ja dopiero robię pranie i przygotowuje sprzęt fotograficzny. Zawsze wszystko spontanicznie i na ostatnią chwilę, cała ja ;) Jednakże z takim systemem nigdy niczego nie zapominam. Moja ekscytacja sięga zenitu, a chłopaki to już w ogóle szaleństwo.

Zapraszam Was serdecznie na stronę: https://urlopwkraju.pl/

Poznacie tam resztę blogerów zaproszonych do udziału w akcji, oraz wspaniałych ambasadorów. W zakładkach danego województwa zobaczycie co można w nim zwiedzić.

Tymczasem trzymajcie za nas kciuki! I obserwujcie na instagramie. Na blogu będzie wpis podsumowujący całą akcję, ale to dopiero po powrocie, a jedziemy na aż 14 dni! :D

Close