Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Nasz kalendarz adwentowy

Nasz kalendarz adwentowy

Pierwszy raz robiłam kalendarz adwentowy DIY. Myślałam, że chłopcy są jeszcze za mali, ale nakłoniła mnie do tego pewna sytuacja. Kupiliśmy kalendarz adwentowy najpierw taki z czekoladkami w środku. Pozwoliłam chłopakom zjeść większość od razu. Mimo to nie posłuchali się głosu nierozsądnej matki. Wyczekiwali 1 grudnia, wówczas zjedli pierwszą czekoladkę i każdego dnia jedli po jednej. Gdzie ja osobiście, bądź większość dzieci, które znam – zjedlibyśmy wszystko od razu :D

Tym samym chłopcy mnie bardzo zaskoczyli, więc postanowiłam zrobić im kalendarz adwentowy taki z zadaniami. Każdego dnia mają zadanie w środku, lub zadanie i małą słodką niespodziankę. Cieszę się gdy każdego dnia otwierają tylko jeden prezencik, to niesamowite! Ile w nich cierpliwości!

Bazę do kalendarza zamówiłam w sklepie HM, małe pudełeczka papierowe kupiłam w sklepie papierniczym. To był strzał w 10tkę. Chociaż uważam, że o wiele łatwiejszy w przygotowaniu byłby kalendarz z kieszonkami, ale ten po wykończeniu zrobił na mnie dobre wrażenie.

Zadania do środka wydrukowałam, wcześniej zainspirowałam się innymi zadaniami z internetu i dopasowałam je do swoich dzieci. Wiem, że warto było! I za rok znów zrobię taki kalendarz :)

 

Close