Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Przepis na najlepszy Dzień Dziecka ever!

Przepis na najlepszy Dzień Dziecka ever!

Nie wiesz co zrobić ze swoją pociechą w Dzień Dziecka? Jak to uczcić? A może masz ochotę świętować i przy okazji nauczyć go czegoś!

Koniecznie kliknij https://idziecko.evenea.pl/  i zapisz się na warsztaty organizowane przez iSpot! Masa cudownych kreatywnych atrakcji dla najmłodszych i tych starszych również! Jest to cykl spotkań iSpot Family Club, jedno ze spotkań odbyło już się z okazji Dnia Mamy, teraz kolej na Dzień Dziecka, i zostaje jeszcze Dzień Ojca – także bądźcie z nami na bieżąco, by uzyskać link do zapisania się na kolejne warsztaty.

Warsztaty to kreatywne spędzanie czasu, zorganizowane przez sieć sklepów iSpot. W dodatku z tego co widziałam dobrze przemyślane, i idealnie zorganizowane. Mam dzieci, które dzieli ponad rok różnicy, ale widzę jak mają totalnie inne zainteresowania. Kubuś – starszy – najchętniej by pisał literki, układał puzzle, a temu młodszemu jeszcze ‚flazgi mazgi’ w głowie ;). Mimo, że to tylko rok, to różnica jest bardzo znacząca. Kuba nie wychodzi za linie podczas kolorowania, a ten młodszy jeszcze tak. Dlatego warsztaty zostały zorganizowane w ten sposób, by każde dziecko znalazło coś dla siebie. I te starsze, i te młodsze, i nawet te jeszcze bardziej starsze! Zostaną poruszone podstawy programowania, co umożliwia aplikacja Swift Playgrounds.

To nie tylko pomysł na Dzień Dziecka, to nie tylko pomysł na ‚zabicie czasu, to dodatkowo rozwijanie pasji zainteresowań, zbliżenie się do siebie podczas wspólnych zajęć, pobudzanie kreatywności. Ile można zyskać rzeczy za jednym zamachem!

Warsztaty odbywają się już w ten weekend, więc nie zwlekaj z zapisami! Ilość miejsc ograniczona! To jak, zapisujemy się? :D

 

Na koniec pozostawiam Was z filmem, gdzie zobaczycie zainteresowania moich chłopaków, oraz z linkiem do zapisów – https://idziecko.evenea.pl/  – zapraszam! Będzie się działo! :D

 

 

Close