Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Wiadomość, która sprawi że poczujesz się wyjątkowa!

Wiadomość, która sprawi że poczujesz się wyjątkowa!

Dzień matki – święto, które uświadamia mi, że jestem kimś ważnym – jestem mamą. Rozumiesz to?! ;) JESTEM MAMĄ! Mam dwójkę wspaniałych synów, którzy znają wszystkie najśmieszniejsze zdrobnienia słowa mama, typu „mamuśka”, „mamusieczka”, „mamusiczka”. Dasz wiarę? Oni mnie nękają! ;)

Jednakże wiem, że jestem dla nich najważniejsza. I nie zgodzę się, że mama jest na równi z tatą. O tak, jestem najważniejsza! Urodziłam ich, karmiłam własną piersią (nie cudzą!) i to ja jestem numerem jeden, prawda? ;) Powiem Ci, że dotarło to do mnie właśnie dzisiaj. Kiedy miałam możliwość celebrowania przedstawienia razem z moją młodszą pociechą w przedszkolu. Przedstawienie miało nazwę „Słowo mama cieplejsze niż Afryka”. Śmiech, taniec, wierszyki, a to wszystko dla mnie – specjalnie na 26 maja. Coś niesamowitego! Dzięki moim dzieciom czuję się naprawdę wyjątkowo, a celebrowanie takich świąt sprawia, że nasze więzi zacieśniają się coraz bardziej. Syn podarował mi własnoręcznie wykonany prezent – afrykański naszyjnik, i już w ogóle czułam się jak królowa ;)

Pojutrze przedstawienie u drugiego synka – celebrowanie święta mamy po raz kolejny, mam te szczęście, że świętuje podwójnie, ale będę miała razem z Wami kolejną możliwość świętowania – już w najbliższy piątek i sobotę (25 i 26 maja), gdzie? To niespodzianka! odkryjesz to na dole tego wpisu!

Bycie mamą zobowiązuje do… rozpieszczania. Drażni mnie mocno naprawdę, gdy wiele z Was traktuje macierzyństwo jak obowiązki, oraz kolejne punkty do odhaczenia z checklisty życia. Dla mnie to jest coś niesamowitego, coś na co długo czekałam. Coś, dzięki czemu mam kogoś, kto potrafi mnie bezwarunkowo kochać. Kogoś, dla kogo jestem najpiękniejsza i najmądrzejsza na całym świecie. Kogoś, kto jest przy mnie blisko, i daje mi szczęście. I wiem, że jeśli ja będę kochać mocno tę małą osóbkę, będę wyrozumiała, miła, dobra i kochająca, ona mi się odpłaci tym samym razy tysiąc! Dlatego, powiem Ci, że jestem wyluzowaną mamą. Moje dzieci:

  1. Chodzą spać codziennie niezbyt późno, ale nie są do tego zmuszane. Po prostu ‚czujemy’ tę porę.
  2. Są kochane. Słowa ‚kocham cię’ z moich ust padają w ich kierunku minimum dwa razy dziennie.
  3. Mają moje zaufanie. Jeśli moje dziecko chce się polewać wodą, bądź chodzić po trawie na bosaka wczesną wiosną – daje im wolną rękę. W końcu ufam im, że jeśli zmarzną, nie będą chciały odmrozić sobie kończyn, tylko wrócą do domu.
  4. Mają możliwość korzystania z urządzeń elektronicznych. Komórki, tablet, telewizor, zegarek – iwatch Tatki, który już z tego powodu wylądował w naprawie. Nie żałuję im tego naprawdę.

Uważam, że korzystanie z urządzeń elektronicznych rozwija. Internet również. oczywiście w granicach rozsądku, tu nasza głowa Rodzice! Mamy teraz mnóstwo mądrych bajek, które uczą cyferek, literek, kolorów, mamy masę niestworzonych możliwości! Czytanie książek na tablecie, oglądanie filmów przyrodniczych, granie w gry, puzle, układanki. Tworzenie niebanalnych grafik, kartek okolicznościowych, rysowanie, pisanie (palcem lub rysikiem), kolorowanie. Coś niesamowitego, prawda?

I teraz UWAGA!!! Coś dla Ciebie Mamo!!! Dla Ciebie i dla Twojego dziecka!

Już w ten piątek i sobotę, w pięciu głównych miastach w całej Polsce będziesz miała możliwość, razem ze swoimi pociechami, przekonania się o tym, o czym ja piszę. Czyli o korzystaniu w mądry sposób z urządzeń elektronicznych. 

NIESPODZIANKA! ZAPRASZAM CIĘ NA TE WARSZTATY!

 

Kliknij w ten link i zapisz się https://ispotfamilyclub.evenea.pl/ na warsztaty, na których zobaczysz w jak mądry i nowoczesny sposób zlożyć swojej mamie kreatywne życzenia, którymi sprawisz jej ogromną radość!

Warsztaty w iSpot przygotowano dla wszystkich, którzy chcą być blisko (tak jak ja) ze swoimi najdroższymi osobami. W szczególności w dniu ich święta!

Warsztaty odbywają się w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku i Krakowie. Naprawdę warto!

 

 

Close