Close
Close

Brak produktów w koszyku.

NAWET NIE WIESZ JAK BARDZO MAMY LEKKO W TYCH CZASACH!!! + świeży konkurs!!!

NAWET NIE WIESZ JAK BARDZO MAMY LEKKO W TYCH CZASACH!!! + świeży konkurs!!!

Media, szczególnie blogosfera nagminnie rozdmuchują wizerunek matki. Że tej to ciężko, źle niedobrze. Że siedzi sama w domu i ma 50 zawodów do wykonania jednocześnie.

Jeśli jej się chce oczywiście.

Znam matki, które to lubią, które czerpią największe szczęście z każdej sekundy spędzonej ze swoimi dziećmi. Matki, które nie chcą wracać do pracy, bo wolą ten czas spędzić z dziećmi w 100%. To prawda, czas, który bardzo szybko mija, nie wróci. Dlatego każda z nas lubi łapać garściami i wdychać czas spędzony z jej bobasem. Ja nie jestem fanką spędzania czasu z dziećmi 24h/dobę. To tak jak z mężem. Można się pozłościć, pogniewać, a nawet pozabijać. Tym przykładem chciałabym pokazać Ci, że jednak do każdej sytuacji, która się dzieje w każdej rodzinie; do każdej matki i jej charakteru z osobna, należy się przyjrzeć.

Są mamy, które docenią wszystko, a są mamy, które patrzą na świat przez okulary baby bluesa. Ja jestem gdzieś po środku i nie będę tego ukrywać. Jestem pracoholikiem, i bez pracy, dzięki której mogę się wyżyć, spędzić czas sama ze sobą i swoimi myślami, nie funkcjonuje jak trzeba. Ale naprawdę, bardzo naprawdę, staram się nie narzekać na mój los w kwestii macierzyństwa. Mam super dom, super pomoc ze strony męża, i żyję w super czasach, gdzie nasze mamy mogą nam teraz pozazdrościć. Oczywiście każde czasy mają swoje plusy, ale rok mojego urodzenia nie zamieniłabym na żaden inny.

 

fg6a3899

 

Wszystko i wszędzie przychodzi nam z pomocą. Telewizje śniadaniowe, poradniki, mamy, babcie, ciocie, teściowe, mąż, zabawki w sklepach, bajki nawet, które uczą języków obcych! Macierzyństwo teraz jest łatwiejsze, choć malkontent znajdzie i tutaj minusy.

Ja się cieszę, że moje dziecko może korzystać z pięknych kolorowych edukacyjnych zabawek, cieszę się, że zamiast zwykłej bajki mam mu możliwość włączenia takiej, gdzie się czegoś nauczy. Cieszę się, że mogę sięgnąć po książkę, kiedy nie wiem jak się zachować w sytuacji, kiedy mój pierworodny LEŻY NA ZIEMI I KIJ WIEM O CO MU CHODZI.

Kiedy tupie nogami, albo gdy nie chce jeść. Mogę przeczytać to w poradniku, zasięgnąć porad specjalistów, albo GO DO TEGO ZACHĘCIĆ.

Nawet nie samymi słowami, ale CZYNEM!

Nawet nie sądziłam, że ktoś wpadnie na tak fajny pomysł. TWOJE DZIECKO NIE CHCE JEŚĆ WARZYW I OWOCÓW? Mówisz i masz, nie potrzebujesz poradników, ani nawet porad wszystkich cioć, oraz wmuszania w dziecko pożywienia na siłę. Idziecie do sklepu i problem rozwiązuje się SAM. Zachęca do tego nawet dorosłych! Mówię tu o sieci sklepów Biedronka. Jak zobaczyliśmy przy kasach ułożone te kolorowe Świeżaki (kolorowe maskotki odwzorowujące warzywa i owoce) to nawet Tatko się tym zainteresował! Chyba nie ma osoby, której nie wpadłyby one w oko.

Zbieramy naklejki przy każdych zakupach. Wystarczy tylko kupić dzieciom warzywa lub owoce, zrobić zakupy powyżej 40zł i objaśnić, że zjedzenie każdego jabłuszka/banana czy marchewki przybliża ich do zdobycia nowej pięknej kolorowej maskotki.

Czasem przy zakupach zdarza nam się zdobyć kilka takich naklejek! Szaleństwo!

Buba jako trzylatek już wszystko rozkminił, przykleja z nami naklejki i doskonale sobie zdaje z tego sprawę, że drużyna jego Świeżaków, będzie się powiększać im on więcej będzie jeść :)

 

 

fg6a3860

 

Nie musisz wcale się nastawić na zbieranie, na WIELKIE ZAKUPY. My tak nie robiliśmy, to po prostu przyszło samo i naturalnie. Założyliśmy kartę Moja Biedronka dzięki czemu dostajemy więcej punktów i więcej naklejek podczas jednorazowych zakupów. Wszystkie szczegóły znajdziesz na TEJ stronie(klik).

Zakupy jak zakupy, musisz je zrobić, jeśli masz rodzinę. Wystarczy, że położysz nacisk na wprowadzenie większej ilości warzyw i owoców do Twojego domu i na pytanie przy kasie: zbiera pani naklejki? odpowiesz znacząco, oraz okażesz swoją kartę.

Uwielbiam sprawiać radość swoim dzieciom, ale tak na marginesie, kogo nie cieszą zyski z programów lojalnościowych?

Ileż można zbierać punkty na stacjach benzynowych i dopiero po kilku latach, za dopłatą, zasłużymy na suszarkę? Tu się dzieje wszystko tak szybko, tak fajnie, że jest to w stanie ucieszyć dużego i małego :)

ZACZEKAJ, BO MAM DLA CIEBIE NIESPODZIANKĘ!!!! 

 

fg6a3849-kkkcopy

 

Niespodzianką jest KONKURS!!! Masz szansę zgarnąć całą ekipę Świeżaków za jednym zamachem!!! Wystarczy, że ZROBISZ ZDJĘCIE I OPUBLIKUJESZ JE przynajmniej na jednym z profili społecznościowych, może to być INSTAGRAM, FACEBOOK czy TWITTER, Pinterest, może to być nawet Twój blog!!! Wystarczy, że zdjęcie oznaczysz hasztagami:

#konkurs

#biedronka

#gangświeżaków

Pozostanie Ci tylko wypełnienie formularza na stronie http://gangswiezakow.biedronka.pl i gotowe!!!

W puli nagród czeka 10 całych zestawów ze wszystkimi Świeżakami, oraz 50 pojedynczych Świeżaków!!!  DO DZIEŁA!!! TRZYMAM KCIUKASY!!!

 

 

fg6a3859 fg6a3872 fg6a3892 fg6a3935-sidefg6a3858fg6a3921-side1fg6a3929fg6a3863ikonkafg6a3912-sidefg6a3835

 

Mam jeszcze dla Was kilka zdjęć, z codziennej zabawy z Gangiem Świeżaków,

każdego dnia zabawa jest inna!!! :)

1fg6a3961 2fg6a4039 3fg6a3985 fg6a3951 fg6a3969 fg6a4027

Na koniec wrzucam Wam jeszcze zdjęcie punktów, które zbieramy.

Zdjęcie oraz Waszą dyskusje na ten temat znajdziecie na naszym Instagramie(klik)

zrzut-ekranu-2016-10-21-o-07-47-46

Close