Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Nie sądziłam, że ten dzień kiedyś nadejdzie! Odnalazłam swoją najprawdziwszą przyjaciółkę!

Nie sądziłam, że ten dzień kiedyś nadejdzie! Odnalazłam swoją najprawdziwszą przyjaciółkę!

NIE SĄDZIŁAM, ŻE KIEDYŚ PRZYJDZIE TAKI DZIEŃ, że będę tak się cieszyć. Aż tak MOCNO. Bo nigdy w życiu bym nie przypuszczała, że z TYM KIMŚ zyskam aż tak wiele. Nie sądziłam, że w ogóle tak się DA.

Serio. do głowy w życiu to by mi nie przyszło. Posiadanie JEJ to jak szczyt największych marzeń. Zobacz co ona ze mną zrobiła, co zrobiła z moją rodziną! Ona obróciła nasze życie o 180stopni!

Sprytnie się dopasowała i tak już zostanie, na pewno na bardzo bardzo długie lata, ja przecież sobie nie wyobrażam bez niej życia!

Uściślając:

 

ZABAWIA MI DZIECI 

Te wszystkie dźwięki, które z siebie wydaje, dla małego stworzenia stworzenia są nie do opisania. Te cyferki literki, które świecą! I ten centralny jej punkt – pokrętło. Wszystko wabi, kusi, wygląda niesamowicie. Nie dość, że kusi to jeszcze sprawi, że jej nie popsują za żadne skarby! Oto ona, pralka idealna – Amica. Przecież oczywiste, że nie wytrzymałabym do końca, musiałam Ci ją przedstawić już w pierwszym punkcie. A czemu się nie zepsuje? Bo idealnie jest dopasowana do naszych potrzeb. Ma blokadę na te małe przebrzydłe stworki, nic się nie stanie, program się nie zmieni, a one uparcie będą dalej klikać do woli. :D

 

fg6a3763

 

PIĘKNIE SIĘ PREZENTUJE

No niech mi któraś powie, że nie liczy się dla niej wygląd! Hmmm? No prędko! Oczywiście wygląd jest ważny w każdym przypadku, jak i w przypadku przyjaźni. Czy nie zniechęciłaby Cię do siebie przyjaciółka, która nie ma zęba na przedzie? Od razu byś jej powiedziała a kysz! Kysz do dentysty!  Albo gdyby ubrała się tak mocno niestosownie, chciałabyś ją przebrać od razu, bo wyjść z nią na miasto to prawdziwy obciach. Albo gdyby nie wpasowałaby się w otoczenie, do którego akurat zmierzacie i oczy wszystkich były skierowane w Waszą stronę?

W przypadku moje nowej przyjaciółki oczy są skierowane na nią, ale dlatego, że subtelnie przyciąga wzrok swoją klasą i elegancją. Idealnie wpasowuje się w nasze wnętrze. Jest jej czego pozazdrościć, nie prawda?

 

fg6a3698

 

ODWALA BRUDNĄ ROBOTĘ

Dobra przyjaciółka to taka, która odwali za Ciebie każdą brudną robotę. Ona nie-odwali, ona zrobi to porządnie! Słowo ODWALI – nie jest tu akurat na miejscu, bo ona robi to sumiennie, zgodnie z Twoimi zaleceniami, wymaganiami i oczekiwaniami. Jeśli będziesz potrzebowała zrobić to jak należy, umówisz się z nią na konkretny program.

fg6a3703

NIE NACIĄGA MNIE NA ZBĘDNE DODATKOWE WYDATKI

Nie będę owijać w bawełnę, ciężkie mamy czasy. Na co nam przyjaciółka, która na każdym kroku będzie wymagała od nas coraz więcej, dając z siebie coraz mniej. W tym przypadku nasz związek jest idealny. Amica to klasa A+++ najwyższa z możliwych. Co oznacza, że nie pozwoli na odcięcie nam prądu, z powodu nie zapłacenia zbyt wysokiego rachunku, na który nas nie stać. Tak jak w barze, nie masz kasy? Nie pijesz Moja Droga.

Związek idealny nadal kwitnie, ona nadal nie wymaga ode mnie więcej!

 

fg6a3831

 

NIE CACKA SIĘ Z DROBNOSTKAMI, ROBI DUŻO NA RAZ

Jestem zwolenniczką takiej teorii, że jak już robić to dużo. Nie rozdrabniać się na mniejsze ilości. Jeśli moja przyjaciółka dzieli razem ze mną takie zdanie, to po raz kolejny stwierdzam, że jest idealna. Bierze dużo roboty na raz, gdyż ma ogromny bęben, do którego zmieści się nawet największy miś pluszowy jakiego kiedykolwiek widziałaś. Dałabym sobie rękę uciąć, że zmieści się nawet dziecko, ze zdjęcia powyżej, ale wolałam nie sprawdzać, nie lubimy się z opieką społeczną ;)

Znacie już moje wszystkie żarciki, a ten powyżej to musicie z baaaardzo dużym przymrużeniem oka wziąć na klatę. Chciałam Wam pokazać tylko jej możliwości :D A są NAPRAWDĘ IMPONUJĄCE :D

 

fg6a3747 fg6a3759

 

MA TYLKO JEDNĄ WADĘ… KAŻE MI LEŻEĆ I PACHNIEĆ….

Zobacz tylko, ona sama porozmawia z moimi najdroższymi (nawet nie porozmawia, wystarczy, że tylko na nie spojrzy), i już maluchy wiedzą co gdzie trzeba włożyć. Dopasuje odpowiedni program, dużo zmieści. Pięknie wygląda i zawsze, ale to zawsze będzie stać obok wanny. Licznik wskaże mi ile będę mogła pomoczyć jeszcze dupkę, a i lampkę wina będzie gdzie postawić. Czyż nie IDEAŁ? IDEAŁ!!!!

 

fg6a3698 fg6a3748 fg6a3751 fg6a3824 fg6a3749 fg6a3766 fg6a3763 fg6a3756-side

 

O taka #dobranapara z nas!!! <3

 

fg6a3542 fg6a3692

 

 

Close