Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Jak zachowujesz wspomnienia? (+Konkurs!!!)

Jak zachowujesz wspomnienia? (+Konkurs!!!)

[fb_button]

Mamy już te mega długie wieczory, mamy ciepłe kakao i mróz za oknem. Jest już teraz to, o czym czasem sobie pomyślałaś w letnie upały. Mamy prawie zimę i nieuchronnie zbliżające się święta. Mamy magiczny czas…

Pamiętasz co robiłaś w takie długie wieczory gdy byłaś dzieckiem? Jednym z moich wspomnień jest szperanie we wszystkich możliwych szafkach moich rodziców. W wielkiej zabudowanej starej meblościance, pamiętającej czasy „komuny”, można było znaleźć wiele skarbów. Skarbami, które mi zapadły w pamięć były wielkie,  wypchane po brzegi albumy ze zdjęciami.  Zdjęciami czarno białymi, mocno błyszczącymi, powyginanymi w każdą stronę. Niektóre miały falbankę dookoła, czasem mocno uszkodzoną. Te zdjęcia pachniały magią. Długie wieczory, które się zaczęły,  przypominają mi  tamten okres…

Wtulona w ramiona mamy pytałam o każdą osobę ze zdjęć, często nie mogła mi pomóc, bo to dziadkowie znali zazwyczaj odpowiedzi na większość pytań. To nie tylko magia zdjęć i przeszłości, to również ta bliskość, przytulanie, poświęcony czas, to ta miłość wisząca w powietrzu. Większości osób nie było już wśród nas, ale magia fotografii mówiła mi co innego… Mimo, że byłam małą dziewczynką, to zawsze pragnęłam nauczyć się robić takie zdjęcia.

Teraz jestem już dorosła, staram się spełniać te marzenia. Mam aparat, zresztą, co ja gadam, każdy rodzic go ma! Znam pary, które tylko na wieść o ciąży lecą do sklepu po nowy sprzęt, by uwieczniać każdą chwilę z okresu ciąży i tego co później. Ale na pewno to znasz, zapełniasz katalogi zdjęć na dysku, odkładasz go na półkę, ale ja Ci powiem, że nic tyle nie wytrzyma ile papier… Dysk może po prostu upaść, płyta może się  porysować, a papier… on będzie trwał nadal – na półce. Nie będziesz musiała uruchamiać komputera, by wrócić do wspomnień, Ja postanowiłam zadbać o to już w chwili narodzin moich dzieci. Zdjęcia kataloguję, i jak je wcześniej nosiłam do wywołania, tak teraz wrzucam je do programu FOTOJOKER Fotoświat i za pomocą kilku kliknięć album tworzy się sam. A za pomocą kolejnych kilku kliknięć opłacamy go i za kilka dni kurier puka u naszych drzwi. To co mogliśmy – zrobiliśmy, jeszcze łatwiej niż by się wydawało…

Takim albumem zapewnimy uśmiech na ustach naszych dzieci za kilkanaście lat..

1 2

 

Program jest bardzo łatwy w obsłudze. Gdy już go zainstalujesz na komputerze, to gwarantuję Ci, że zostanie u Ciebie na długo. Oprócz CEWE FOTOKSIĄŻKI zrobiliśmy również CEWE FOTOKALENDARZ, CEWE FOTOKARTKI i kubki.

 

FG6A6930

 

Zanim zrobiłam kubki i CEWE FOTOKARTKI, chciałam by znalazły się na nich zdjęcia, tak jak obecnie wyglądamy wszyscy. Wyobrażałam sobie piękną sesję, jak w domu prezydenta w USA. Jednak życie zweryfikowało moje marzenia, chłopaki akurat w tym dniu nie mieli humoru. Dobrze, że Daisy chociaż się udało zachować klasę.

 

 

FG6A5683-horz FG6A5737 FG6A5776 FG6A6924 FG6A6928 FG6A6931

 

Pamiętasz jak kiedyś nie było telefonów komórkowych? A stacjonarne rozmowy nie należały do zbyt tanich… Co się wtedy robiło w przedświątecznym okresie? Wysyłaliśmy kartki do rodziny z życzeniami. Wydaje mi się, że ten zwyczaj powoli odchodzi w niepamięć. Tylko moi nieliczni znajomi jeszcze to robią. Uważam, że jest to coś wspaniałego dostać kartkę, i to jeszcze taką!!!

 

FG6A6935

 

To również mogą być wspaniałe prezenty na święta, nie masz pomysłu? Wybierz coś z poniższej listy, a informacje o wszystkich rzeczach znajdziesz TU

 

Na koniec zobacz jak to wszystko u nas wyglądało, jak blondynka wbijała gwóźdź i jak ‘na żywo’ wyglądają wszystkie magiczne wybrane przez nas prezenty dla najbliższych.

 

 

 

A może Ty też chciałabyś obdarować swoich bliskich? Mam dla Ciebie kilka prezentów! Wejdź na nasz fanpejdż(klik) i weź udział w konkursie!!! Odnajdź ten plakat konkursowy, a prezenty będziesz miała z głowy! :)

plakat konkurs

Konkurs potrwa do 12 grudnia, dzień później odezwę się do zwycięzców. Do wygrania są dwie CEWE FOTOKSIĄŻKI w twardej okładce i trzy fotokubki :)

Powodzenia!!!! :))))

 

Close