Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Odkrycie dla rodziców – torba Morini

Odkrycie dla rodziców – torba Morini

[fb_button]

Nie muszę chyba mówić, że kiedy stajemy się rodzicami nasze życie wywraca się do góry nogami. Musimy nauczyć się wiele rzeczy dotyczących obsługi małej osoby, organizacja wkracza na wyższy poziom, a pakowanie się do wyjścia na spacer przypomina pakowanie się niczym na 7 dniową wycieczkę za granicę.

Pamiętam ten szok, kiedy planowaliśmy wyjazd do babci, do miasteczka oddalonego o jakąś godzinkę drogi. Z pierwszym Bubkiem to było wyzwanie. Pamiętam jak przeżywałam to, (przeżywałam również codziennie podczas spacerów) że nawet go będzie trzeba jakoś znieść ze schodów, nie upuścić, nie wytrząsać i spakować masę różnych rzeczy. Moje karmienie dopiero się rozkręcało dlatego puszka MM, butelki, woda, smoczki, pieluszki, chusteczki, ubranko na zmianę, ubranko w razie zmiany pogody, mata do przewijania, pieluszki tetrowe, śliniaki, i tak w nieskończoność. Moja gigantyczna torba jakoś w moich oczach zrobiła się taka malutka. Na rynku było mnóstwo dostępnych toreb dla mam, ale jakoś mi nie leżały. Nie chciałam zmieniać swojego stylu, ale w końcu styl zmienił się sam. STAŁAM SIĘ MATKĄ. Z KRWI I KOŚCI, w WYCIĄGNIĘTYM DRESIE i z WIELKĄ MATERIAŁOWĄ TORBĄ. Jednak mój rozum czuwał i moje poczucie estetyki nie zawiodło. Kazało mi się wziąć w garść i chociaż w rozjazdach zadbać o siebie. Niech mąż patrzy, że nie jest ze mnie 100% kura domowa. Włosy trzeba umyć, i rajstopy włożyć. Do tego spakować się jak zwykle. Sztukę tę opanowałam do perfekcji, od przyjaciółki dostałam piękna torbę z Zary i jakoś się układało.

Jednakże gdybym znała markę Morini już wcześniej, to byłby to mój wybór już od chwili zaciążenia, wiem w co bym spakowała się do szpitala, i w co na każdy wyjazd.

Torbę mam już od dłuższego czasu (zobacz na przykład TU), ale ja zanim o czymś napiszę, lubię to wymiętosić, poużywać, i doprowadzić do takiego stanu, że będzie wstyd pokazać. Myślałam, że tak będzie z tą torbą jak ze wszystkim, jednak nic jej nie dolega i ma się dobrze, nawet się nie pobrudziła! Pakuję w nią chłopaków (nie dosłownie, w sensie ich rzeczy) i jesteśmy gotowi do wyjścia, pojemna jest bardzo bardzo!!!!

 

 

1FG6A4097 FG6A4040 FG6A4058 FG6A4059 FG6A4062 FG6A4063 FG6A4079-horz FG6A4091 FG6A4112 FG6A4117 FG6A4126 zFG6A4041

 

Torba, którą prezentuje na zdjęciach to tylko namiastka całej marki, resztę możecie zobaczyć TUTAJ(klik)

 

Close