Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Jak zostać most popular blogger in the world?

Jak zostać most popular blogger in the world?

[fb_button]

Kiedy każdego ranka wstaję razem z kurami (tak, mam za płotem), robię to samo, prasowanie ubranek dla dzieci, szykowanie jednego do przedszkola, szykowanie siebie na siłownię i do pracy (dzięki najwyższemu, że mąż daje sam sobie radę), to gdy wyskakuje mi jakiś wyjazd, dziękuję w myślach, że ten dzień nie będzie kolejnym schematem. Będę mogła się w końcu ładniej ubrać, puścić jakiś music w radio i z pełną przyjemnością i pełnym wyluzowaniem, pokonać trasę Białystok – stolica. Tego mi trzeba! Raz na jakiś czas, ale trzeba każdej matce!

Po raz kolejny pojechałam zgłębiać tajemnice największych sikretów w blogosferze. Uważam takie spotkania za niezwykle pomocne, a czas spędzony z TĄ panią to dla mnie miód na serce i kolejny punkt w wiarę człowieka. Bo kto by chciał takie sikrety sprzedawać innym? W obecnych czasach każdy swój sukces pragnie zagarnąć dla siebie i z nikim się nie dzielić, bo jak tak można? ‘Sam do tego doszedłem i nikomu nic do tego!’

Dlatego uwielbiam takie spotkania, nie dość, że podnoszą na duchu, dają dobre jedzenie, głowę pełną myśli i zapału do działania, to i jeszcze nową wiarę w człowieka.

BLOGFEST ponoć ostatnie takie spotkanie w tym roku, ale już od następnego ruszają znów z kopyta! Było fantastycznie, zobaczcie namiastkę:

 

 

Podsumowując napiszę Wam o tym co dla mnie się rzuciło w pamięć, żeby nie było, że zostawiam wszystko dla siebie, ale naprawdę warto wybrać się na BLOGFEST!!!! Pilnujcie kiedy będzie następna edycja, moich kilka punktów to jest nic jeśli chodzi o całe warsztaty.

1. Profesjonalizm – od ‘A’ do ‘Z’ powinnaś być profesjonalna, zacznij od loga i wyglądu szablonu, poprzez piękne zdjęcia, wartościowe teksty, poprzez cały Twój styl i markę.

2. Zdjęcia – o nich mówiłam! W sumie później słyszałam, że mówiłam zbyt profesjonalnie, ale na jednym spotkaniu przez kilka minut nie da się zgłębić wiedzy zdobytej przez kilka ostatnich lat. Najpiękniejsze zdjęcia wychodzą stałoogniskowymi obiektywami, jak już go zdobędziesz i zrobisz 10 000 zdjęć, to będziesz mistrzem!

3. Inwestycja – inwestowanie swojego czasu, pieniędzy, czytanie książek, wymyślanie nowego materiału na bloga, tworzenie zdjęć, inwestowanie w facebooka – Blog to Twoja mała firma, więc tak go też traktuj!

 

Jak wspomniałam to tylko namiastka, czego się dowiedziałam, ale to ta najważniejsza namiastka! Od samego początku bądź profesjonalna w swoim fachu! Inwestuj, a na efekty nie będziesz czekać długo! I widzimy się na kolejnej edycji BLOGFEST! :)

 

1page FG6A3803IKO FG6A3804 FG6A3829 FG6A3841-horz FG6A3842 FG6A3888 FG6A3892 FG6A3901 FG6A3911 FG6A3921 FG6A3945 FG6A3958-horz FG6A3960 FG6A3987-horz FG6A3993-horz FG6A4003 page2

 

Close