Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Czar obdarowywania

Czar obdarowywania

[fb_button]

Obdarowywanie drugiej osoby jest czymś tak pięknym, że aż za pięknym. Nie mówię tu o zdziwionych oczach mego męża, tylko o tych szczerbatkach małych. Te małe istotki – dzieci, niedługo zbliża się ich dzień. Uwielbiam. Bezzębny uśmiech, podekscytowanie, rozpakowywanie, eksytacja, chichotanie, wszystko. Obserwuję i udusiłabym z miłości, ale tak mocno, że to niepojęte. Kupuję im, zdobywam (bo przecież to blogerskie dzieci) same perełki tego świata, i takie które edukują, podobają się, posłużą na długo. Nie ważne czy to plastik czy drewno, ważna jest zabawa. Przecież to przyjemność połączona z pracą w dziecięcym świecie. Kształtuje charakter, uczy. W sumie nawet bym powiedziała, że uczy wszystkiego! Mowy, kolorów, nazw, manualności, rozwój psychiczny i fizyczny rozwija się jak nakręcony. Podchodząc do każdej zabawki analizuję ją z punktu widzenia dziecka, choć to bardzo trudne! Z czasem ociekająca beznadziejnością zabawka jest w oczach dziecka hitem, a czasem coś co wydaje się nam ŁAŁ, zbiera kurz, lub pięknie ozdabia kąty.

Każdą zabawkę lubię zapakować tak, by nie było widać od razu co jest w środku, by odpakowanie jej sprawiło frajdę, by poziom ekscytacji osiągnął najwyższy szczyt, czy tylko ja jestem taka zboczona czy Wy też? Uwielbiam wtedy obserwować dzieci, uwielbiam! Dla ich szczęścia oddałabym cały mój świat!

Jeśli chodzi o temat zabawek, to sklep Muppetshop chciał bym pomogła Wam w wyborze, przed tym dniem, tych maluśkich naszych – 1czerwca, zdążycie! Po drodze jeszcze dzień mamy, tej która wszystko zawsze wiedziała jak najlepiej, a my jej pod górkę, pisały już o tym moje dziewczyny, TU i TU(klik).

MUPPETSHOP_KOLAZ_DZIEN DZIECKA_2

 

1. Okulary przeciwsłoneczne, u nas okazały się hitem. Są z odpowiednim filtrem dla dzieci, Bubek nazywa na nie ‘ko’, nie mam pojęcia dlaczego;) Na stronie tutaj. 2 Mięciutki ręcznik(klik), dajcie dziecku do rączek na prezent, na pewno znajdzie wiele zastosowań ;) 3. Na kamyki i wszystkie skarby, plecak(klik) jak dla małego dorosłego. 4. Hulajnoga(klik) trzeba przecież energię spożytkować by pospać dłużej 5. Naklejka ścienna(klik) – szczerze, to ja nie mam ich już gdzie naklejać, fajnie urozmaicają wnętrza dla dzieci (i nie tylko!). 6. Fantastyczne kredki w woreczku(klik). 7. Do zbudowania najwyżej wieży(klik)MUPPETSHOP_KOLAZ_DZIEN DZIECKA-01

 

Tych cudowności nie trzeba opisywać, króliczki Maileg, chyba marzenie każdej…. małej dziewczynki, fotel do pokoiku, czy piękne pudełko na zabawki. Kliknij na cyferkę, a przeniesie Cię na stronę przedmiotu-> 1-, 2-, 3-, 4-, 5-, 6-, 7-, 8-, 9-, 10-.

MUPPETSHOP_KOLAZ_DZIEN DZIECKA_3_korekta

 

1-, 2-, 3-, 4-, 5-, 6-, 7-, 8-(to nasz wybór na dzień dziecka! Fotelik do pokoiku Bubka, idealny!)MUPPETSHOP_KOLAZ_DZIEN MAMY (1)1-, 2-, 3-, 4-, 5-, 6-, 7-, 8-, 9-, 10-, 11-, 12-, 13-, 14- (na trzecie bobo na pewno kupimy tę wanienkę, przeczytałam o niej TUTAJ i się oczarowałam!)

 

 

 

Close