Close
Close

Brak produktów w koszyku.

relacje (+rozdawajka)

relacje (+rozdawajka)

[fb_button]

miliony buziaczków, uścisk mocny za rączkę, niezdarne przykrywanie kocykiem, nie spodziewałabym się w życiu po 19sto miesięcznym dziecku. a jednak. na zdjęciach wydaje się jakby miał już kilka lat, a to nadal 19 miesięcy.

19miesięcy pełne słodyczy, miłości w sobie, takiej szczerej, takiej jak chyba nikt z nas w sobie nie nosi. tylko dzieci potrafią takie być, szczere, otwarte. i teraz albo zatrzymam czas, albo pomogę im. pomogę budować relacje, tę mocną magiczną więź, by byli wspaniałymi braćmi, takimi na dobre i wszelkie zła. oczywiście w przyszłości nie sprawię, że nie będą się kłócić, ale to nie o to chodzi. chodzi o te małe gesty, pełne dobroci. o miliony uśmiechów w ciągu dnia, wspólny czas spędzany życzliwie w gronie rodzinnym. to pozwolenia na małe grzeszki, wspólne tajemnice. a gdy będę wołać na obiad i będzie już zimny, a oni będą nadal się wspólnie bawić, to nic, niech się bawią, odgrzeje, nigdzie nie ucieknie… ta zabawa, wspólne spędzanie czasu, wspólne spacery, pomoc, to tak ważne poznawanie siebie, budowanie bliskości. oczywiście wkroczę gdy będzie zbyt gorąco, by się nie pozabijali, ale gdy skończy się to tylko siniakiem, będą wiedzieli. ta więź w głównej mierze zależy od nas – rodziców. nigdy nie powiem zobacz jak braciszek ładnie zjadł/ odrobił lekcje itp, a ty nie… zazdrość i rywalizacja prowadzi do złego, będę wspierać, choćbym miała stanąć na głowie, podnosić na duchu i kochać najmocniej jak potrafię, tak po prostu, dla szczęścia.

1DSC08474 2 3DSC08485-horz 4DSC08468 DSC08459 DSC08462 DSC08477 DSC08492 DSC08509 DSC08511 DSC08513

 

rampers Brzuszkowego – organic ZOO od gałązek – TU i TU są przecenione,niektóre nawet o połowę!!!! :)

otulacz Brzuszkowego od Titot (www.titot.pl), mamy od nich kilka rzeczy, są cudne, wykonane bardzo starannie, otulałam go nim od narodzin, a teraz czasem do snu, kiedy idzie spać bez skarpetek. jakąś mam manię, że krew do stópek nie dopłynie :O te piękne kolorowe rzeczy możecie obejrzeć – TU

i coś dla matek karmiących, wyślę Wam piękną chustę do karmienia z poniższego zdjęcia, jeśli polubicie fanpage Titot – TU , polubicie ten wpis i zostawicie komenatrz ‘chcę’ pod tym wpisem. wylosuję jedną osobę w niedzielę (23.11).

10580040_1478108625764422_7826863552976091143_n

 

EDIT:

Wyniki konkursu, chusta trafia do Kasi, autorki komentarza:

Chłopaki świetne :) A chusta by się nam przydała żeby następnym razem jak będziemy się karmić w parku(oczywiscie jak będzie ciepło) panowie policjanci nie musieli uciekać na nasz widok :P

Poproszę o przesłanie adresu do wysyłki na kontakt@buuba.pl

 

Close