Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Weekend.

Weekend.

[fb_button]

Blogerski lajf uświadomił mi, że Polska nie taka wielka i straszna jak myślałam. Ma sporo dróg i linii kolejowych, a to, że mamy gdzieś się znaleźć, zależy tylko i wyłącznie od naszego mózgu i organizacji. Udowodnił mi to ostatnio wypad do Sopotu, no i ostatni weekend. Gościłyśmy dziewczyny z bakusiowo.pl i mamanaszpilkach.pl. Weekend był cudny! (oraz mocno intensywny, dzieciowe mamy wiedzą co mam na myśli;)) oraz strasznie krótki!!

DSC03313 DSC03314

Plan był taki. Przyjeżdża do mnie Karolina (mamanaszpilkach.pl) i robi mi w prezencie sesję brzuszkową. Zaproponowała mi taki wyjątkowy prezent akurat w tym czasie, jak poszukiwałam fotografa na takową akcję. Nie wiem jak to się stało, telepatia, Karolina czytasz mi w myślach?;) I tak dwa miesiące się domawiałyśmy na konkretny termin, bo to nie pasowało jednej, drugiej, trzeciej i czwartej! Nie wierzyłam kiedy do mnie jechały, że to już nastąpił ten dzień, że po dwóch miesiącach udało się ogarnąć wszystko by się zobaczyć! Natrzepałam kotletów i czekałam na nie, aż się zaczęłam zamartwiać! Bo droga taka długa, upał taki straszny, ale dziewczyny dzielnie dały sobie radę. Oraz ich pociechy.

DSC03323 DSC03327

Pokazuje Wam zdjęcia z sesji zza kulis, Tatko trochę napstrykał, za co jestem mu strasznie wdzięczna! Karolina potrzebuje ciut czasu na obróbkę, więc w oczekiwaniu na efekty, możecie się poniecierpliwić razem ze mną;)

DSC03335 DSC03338 DSC03366 DSC03383 DSC03389 DSC03422 DSC03424 DSC03430 DSC03441 DSC03458 DSC03466 DSC03473

I nie zazdrośćcie nam, żeśmy się spotkały! Po prostu bądźcie śmiałe, otwarte, utrzymujcie ze sobą kontakty, a jeśli macie chęć Mamy Blogowe się spotkać, to zróbcie to! Niech kilometry nie stoją Wam na przeszkodzie. Malwinka jechała po Karolinę z Warszawy do Lublina, a później z Lublina jechały do mnie, do Białegostoku. Dzielne dziewczyny!

Na ostatnim zdjęciu od lewej: Lenusia i Marlena z makoweczki.pl, Malwinka i Mati z bakusiowo.pl, Karolina i Pola z mamanaszpilkach.pl, no i ja – Aga;) i Bubi z buuba.pl hahaha;)

Bubi dzień pierwszy: biała koszula – 5-10-15 (zwężałam ją na maszynie bo nie mają takich małych rozmiarów) || szelki i mucha – La Lilu (klik) || spodenki – Grain de chic

Dzień 2 – Spodenki, bluzka – HM || Butki – Mrugała (klik) || kapelutek – zara

 

Close