Close
Close

Brak produktów w koszyku.

WIOSNO TRWAJ! czyli odliczanie rozpoczęte…

WIOSNO TRWAJ! czyli odliczanie rozpoczęte…

[fb_button]

kolejna wiosenna sesja… Bubi współpracuje tylko przez 5 minut, wdycham powietrze nosem, napawam się tym, że jest tak ciepło i słonecznie… zakupiłam już letnie obuwie i czaję się na długie spódnice… wdycham te powietrze i myślę, ostatnie 3 miesiące przed nami, gdzie tylko ja Tatko i Bubi, na początku sierpnia ktoś nowy zapuka, ktoś dołączy do naszej rodziny na stałe… z jednej strony myślę o tym nadejściu, a z drugiej napawam się tą naszą trójką, chce poczuć przesyt, by być dobrze przygotowanym na nadejście.

1DSC00467 2DSC00456 3DSC00471 4page2 5DSC00524 6DSC00466 7DSC00448 8DSC00458 9apage 9DSC00482 10DSC00551 11DSC00552 anigif

rozglądam się też po mału za wyprawką, na pewno kilka nowości będę potrzebowała… kocyk pod dupką ze sklepu kidy.pl (klik), mięciutki, gruby, mega jakość, jest też wersja kolorystyczna dla dziewczynek (TU), przeczytajcie od nich słów kilka:

Kidy to miejscie w sieci, gdzie łatwo, szybko i bezpiecznie można kupić niebędne produkty dla dziecka, to oszczędność czasu poświęconego na szukanie i wybór potrzebnych rzeczy. Chcemy wybrać je za was i ustawić na kidowej wirtualnej półce, po które wystarczy jedynie siegnąć.

Szukamy produkutów bezpiecznych, funkcjonalnych, najwyższej jakości, takich które nie tylko pięknie wyglądają ale także posłużą przez kilka lat. Z ogromu dostępnych na rynku produktów wybieramy pewniaki, które często same testujemy na własnych dzieciach zanim dodamy produkt do Kidy.

Sprawdzamy funkcjonalność, wytrzymałość na upadki, skoki, rozrywanie, wertowanie, ciąganie i pchanie, upychanie do mniejszych otworów, namaczanie i wszytsko to czego jeszcze nie przewidzielismy a nasze dzieci mają w planach.

Wiadomo, że jako matki i ojcowie chcemy dla swojego dziecka tego co najlepsze, a nie bez znaczenia pozostaje także wyczucie stylu i estetyki tak, aby każdy mógł odnaleść to czego szuka zgodnie z potrzebą.

Kidy to miejsce otwarte na nowe rozwiązania, jednak z racjolanym i surowym spojrzeniem na to co proponuje rynek.

Chcemy towarzyszyć Naszym Kidowym Maluchom jak najdłużej dlatego ofertę ciągle analizujemy i rozszerzamy, by ulubione produkty były na wyciagnięcie ręki.

Dla mamy i taty też coś się znajdzie, poważne i zabawne poradniki, pojemne torby na cały “dziecięcy załadunek” i gadżety do samochodu tak aby wszystkim podrózowało się komfortowo i bez stresu.

Bubi: spodenki, kapelutek, apaszka – zara.com || bodziaki -HM || sweterek – NEXT

Post powstał na bazie współpracy ze sklepem kidy.pl

Close