Close
Close

Brak produktów w koszyku.

CIEKAWE ROZWIĄZANIA NA PIERWSZYCH URODZINACH

CIEKAWE ROZWIĄZANIA NA PIERWSZYCH URODZINACH

[fb_button]

1. Pamiątkowa sesja zdjęciowa zorganizowana na kilka dni przed imprezą. Zdjęcia możemy wywołać i podarować gościom, oraz sami będziemy mieć świetną pamiątkę. Dodatkowo wynajem fotografa na taką sesję oraz imprezę, będzie super rozwiązaniem!

pamiatkowa sesja z okazji 1 urodzin

baby-shower-11  2. Absolutny hit wg mnie, oczywiście jeśli goście są ‘na czasie’. Hushtag na instagramie.  Trzeba wymyśleć jakiś unikatowy, np #partybuubkowe i sprawdzić czy nie jest ogólnie  używany (bo będzie natłok). Gości poinformować osobiście, i dla przypomnienia postawić  tabliczkę, np taką jak poniżej. W ten sposób będziemy mieć wszystkie zdjęcia do wglądu po  imprezie!

 

where-the-wild-things-are-party-5 (1)

3. Tron/ specjalne miejsce dla naszej pociechy. W końcu jest najważniejsza w tym dniu. Można ozdobić ją wg własnych pomysłów, girlandą z imieniem, napisem one, czy balonikami napompowanymi helem. (sprawdzałam, na pewno znajdziecie je w każdym mieście, sklepiki z zaproszeniami ślubnymi, gadżetami nawet mają)

4.Tzw fotobudka, składa się na nią instrukcja, śmieszne gadżety, oraz aparat,np taki. Świetna pamiątka, super zabawa, niestety u nas jeszcze trochę kosztowna

 

where-the-wild-things-are-party-10

5. Podziękowania dla gości, każdy nawet najmniejszy drobiazg, bedzie świetnym pomysłem na prezent = podziękowanie za przyjście na imprezę i udaną zabawę. U nas utarło się pudełko z ciastem, ale może spróbujemy czegoś nowego?

bird-themed-party-8

elegant-feminine-baby-shower-4

6. Różnego rodzaju gadżety, przypominające o tym, że to urodzinowa impreza:) na zdjęciu – sztućce.

7. Wpadł mi jeszcze w oko pomysł wykorzystania starej wanny, wypełniona lodem, lub zimną wodą zapewni chłodne napoje podczas ciepłego dnia :)

picnic-themed-birthday-party-7 fringe-fiesta-11

Pomysłów mam mnóstwo, inspiracji w internecie tysiące, martwię się cały czas o realizację, a jak wiecie chcemy zrealizować party na nowej działce, ale… nie mamy nawet prądu! Cały czas czekamy na pozwolenie z urzędu byśmy mogli zacząć tam jakiekolwiek prace… a bez pozwolenia nie ma mediów;/ Mam nadzieję, że panie zepną dupki i niedługo zaczniemy przygotowania:) Bo został już tylko miesiąc!

A Wy macie może jakieś ciekawe pomysły? Jakieś szczególne drobiazgi, które urozmaicą ten dzień?

Źródło zdjęć: http://www.ontobaby.com/

 

Close