Close
Close

Brak produktów w koszyku.

POLAROID FUJI INSTAX MINI 7s W NASZYCH RĘKACH

POLAROID FUJI INSTAX MINI 7s W NASZYCH RĘKACH

[fb_button]

Ten aparat znajdował się na mojej wishliście gwiazdkowej. Mikołaj lekko spóźniony podarował mi moje spełnienie marzeń z dzieciństwa (tak wtedy myślałam). Zawsze chciałam mieć aparat jak z filmu z lat 90`, gdzie za jednym pstryknięciem magicznie wyskakuje zdjęcie. Jednak aparat od tamtej pory wykonał tylko kilka zdjęć, gdyż za każdym pstryknięciem myślę o kosztach wykonania tego zdjęcia (od 2,5 w zależności gdzie zamawiamy). Teraz trzymam mój polaroid na pierwsze urodziny Bubiniego, myślę, że to będzie w końcu porządna okazja do użycia go:).

Ogólnie uważam, że to super urządzenie, jednak gdyby producent nieco zmniejszył cenę wkładów, zrobiłby jeszcze większą furorę na całym świecie.

Aparat posiada 4 tryby robienia zdjęć, sam reguluje to intensywnością lampy błyskowej, my wybieramy pomiędzy:

-częściowym zachmurzeniem

-całkowitym zachmurzeniem

-pełnym słońcem

-i wykonaniem zdjęć w pomieszczeniu.

Aparat jest lekki i poręczny, zasilany 4 bateriami AA. Według mnie najlepiej prezentuje się kolor biały, jest jednak jeszcze wiele możliwości kolorystycznych (wahałam się jeszcze nad różową hihi).

Napiszę Wam szczerze, że gdybym sama miała dokonać zakupu tego polaroidu, dłużej bym pomyślała i przeanalizowała czy aparat jest nam rzeczywiście potrzebny, ale pewnie i tak zgubiłaby mnie moja mania fotograficzna :)

A może któreś z Was mają taki aparat? Jak Wam się sprawdza? Gdzie i w jakich okolicznościach go używacie? A jeśli jeszcze go nie posiadacie, rozważyłybyście zakup?

DSC03860 DSC03868 DSC03871 zDSC03850

 

Close