Close
Close

Brak produktów w koszyku.

JAKI FOTELIK DO KARMIENIA? NASZ WYBÓR – MAMAS&PAPAS

JAKI FOTELIK DO KARMIENIA? NASZ WYBÓR – MAMAS&PAPAS

Kiedy Bubi zaczął siadać, bujaczek stał się zbędnym, kombinowałam tylko cały czas gdzie by tu go nakarmić. Na kanapie wydawało się to nie lada wyzwaniem, szczególnie, że zawsze wszystko dookoła było upaćkane, bo Bubi lubi robić ‘brrrrr’ podczas jedzenia. Jeśli cierpi moja twarz, to ok, ale kanapa?

Szukałam czegoś i niechcący trafiłam na coś u pewnej Mamy, spodobało mi się od razu, jednakże wolałam Was spytać od radę. Nie chciałam kolejnego kosmity w domu. Fotelika do karmienia na 4 wysokich nogach, chciałam coś zgrabnego, małego, funkcjonalnego. Coś co starczy na długo.

I tak ledwo nam starcza miejsca na ponad 50m2 (Tatko fanatykiem informatyki, komputerów stos), więc idealnie znalazłam (razem z Wami) fotelik Mamas&Papas. Wystarczy na długo, bo aż do 3r.ż. dzięki wyjmowanej wkładce. Kolor fotelika jest idealny, powierzchnia łatwo zmywalna. Tacka idealna do BLW, regulowana, w zależności od wielkości brzuszka :). Szybko i łatwo za pomocą klipów możemy go zdjąć z krzesła i przemieścić w inne miejsce. Dziecko jest też dokładnie zabezpieczone pasami i nie ześlizgnie się nam. Dodatkowo do fotelika można zamontować 4 nóżki, nie robiliśmy tego gdyż wysokość jest idealna na ten czas.

Korzystamy codziennie podczas każdego posiłku, na zdjęciach tylko biszkopcik – w trosce o mój aparat :)

B-DSC09753 C-DSC09756 DDSC09754 DSC09732 DSC09737 EDSC09708

 

Fotelik znajdziecie TU

 

Close