Close
Close

Brak produktów w koszyku.

NAJSMACZNIEJSZY, ZJEDZONY, PRZEKARTKOWANY, OBŚLINIONY……

NAJSMACZNIEJSZY, ZJEDZONY, PRZEKARTKOWANY, OBŚLINIONY……

Najsmaczniejszy, zjedzony, przekartkowany, obśliniony, a co najważniejsze ludzki. Tak mogę napisać o autorze tej książki dziś. Już po przeczytaniu pierwszej części zyskał mą sympatię, po przeczytaniu drugiej zyskał sympatię moją i Bubka. Tak naprawdę Matka Makówkowa namówiła mnie do zapoznania się z nim – nie na darmo. Rozwinął we mnie pasję jaką jest blogowanie. Teraz jest to mój styl życia. Kiedy jem, śpię, czy siedzę na *… myślę o nowym wpisie. Gdyby nie blog, to mój syn nie miałby tylu zdjęć, ani masy tych cudnych rzeczy

 

Wracając do autora. Większość z nas jeśli odniesie jakiś sukces w swoim życiu, znajduje sekret na ten sukces, ściska go w sobie i nie chce nikomu oddać. Kominek podzielił się z nami tym sekretem.

Pisał o marzeniach. Ja żyłam nimi całe swoje życie, większość się spełniło. Widzimy, że u niego jest podobnie. Motywuje nas do działania i nie ukrywa się z tym w jaki sposób do tego wszystkie doszedł.

Bo tak naprawdę to:

Wszystko zaczyna się w marzeniach. Trzeba dać sobie szansę zdobycia świata. Wszyscy startują z tej samej pozycji.

 

 

A i podniesie nas, kiedy hejter rzuci nami o bruk, powie nam, czy pchać się czy nie do TV, poleci dobrą kawę, napisze jak nie zrobić z siebie głupka podczas negocjacji i nie tylko, ale to musicie przeczytać same;)

 

DSC08472 DSC08486 DSC08492 DSC08496 DSC08505 DSC08508 DSC08509 DSC08524 DSC08527

 

książka – Tomek Tomczyk BLOG

body – risk made in warsaw

Close