Close
Close

Brak produktów w koszyku.

moje maylily

moje maylily

[fb_button]

1

Gdy jeszcze nie byłam matką blogującą i szykowałam się na przyjście na świat Bubka, poszłam do pepko i obkupiłam się w białe pieluszki tetrowe. Z miną niezbyt pełną zachwytu zapłaciłam i poszłam. Nigdzie w sklepach nie było niczego unikatowego. Pieluszki w gwiazdki czy kropki, czy chociażby w innym kolorze. Ale odkąd zaczęłam blogować odkrywam tego mnóstwo uroków, chociażby te cudne sklepy internetowe. Np. Tu i tu. Maylily jest jednym z nich. Z muślinową pieluszką w sówki praktycznie się nie rozstajemy, na zmianę jest ta niebieska. A delikatny kocyk jest mega na upały. Stworzony z bambusa, latem chłodzi (naprawdę!) a w zimne dni grzeje. Nowonarodzonym w gorące dni niezbędny jako otulacz, owijka.

Wszystko przyszło pięknie zapakowane. Nie wiem dlaczego, ale to dla mnie bardzo ważne, każdej metce się zawsze przyglądam, każdej kokardce. Patrzę ostatnio, że producenci naprawdę się starają, nawet są naklejki, którymi tylko nacieszymy oko, i przecież pójdą do śmieci. Ale są, z wielką starannością przyklejane w odpowiednich miejscach. Zauważyłam je nie tylko u maylily, ale też u cocoshki i nosweet.

Gdy tylko kurier zadzwoni na domofon, pieski się rozszczekają, otwieram drzwi, dostaję paczkę, qrde jeszcze podpis. Szybciej idź panie, ja chcę rozpakować moją przesyłkę :)

1a 2 3 4 5 6 6a 7 9a 9b 9d 9e

 

Poduszeczka, kocyk bambusowy, pieluszki tetrowe – maylily

Body Bubka – H&M

Jako ciekawostka, miś występujący na zdjęciach mówi wiersze Jana Brzechwy, wystarczy nacisnąć na łapkę, kupiła go moja babcia w sh za całą złotówkę:) Nagrałam z nim filmik w roli głównej, ale to jak opanuję obróbkę filmów i youtube.

Close