Hej, witaj na blogu, który znajduje się w czołówce polskiego parentingu, możesz napisać od razu na

kontakt@buuba.pl

lub przeczytać poniższy tekst i wówczas napisać na kontakt@buuba.pl ;) Odpisuję możliwe jak najszybciej, czasem nawet prosto z telefonu! 

Zobacz co składa się na Buubowy team:

Buubkowa Mama na co dzień zwana Agą – głowa pełna pomysłów, niektóre stworzy od razu! Zrobi piękne zdjęcia i opowie wzruszającą historię

Buubkowy Tata – druga strona mocy tego bloga, ta której nie widać. Choć Bubkowej mamie marzy się zaprzęgnięcie go do pracy, kto wie, może też by w końcu coś napisał? Może sprawdziłby się na medal!

Buubkowe dzieci – Kuba i Oliś. To Kuba właśnie zapoczątkował istnienie tego bloga, Oliś w nieznanych okolicznościach pojawił się na dokładkę. Są to najsłodsze chłopaki na świecie. Prawie bliźniacy aka rok po roku.

Mieszkamy na obrzeżach malowniczego Białegostoku. Niby miasto, ale czujemy się jak na wsi… Po wjeździe na naszą ulicę usłyszysz błogą ciszę, w oddali szczekanie psów, przerywane gdakaniem kur. Nasz mały biały domek inspiruje do zmian, które wciąż w nim wykonujemy. Wykonujemy zmiany również wewnątrz siebie, otwieramy się przed czytelnikami i mamy w naszych małych planach zwiedzanie świata oraz… powiększanie rodziny <wstydniś> ;)

Buuba w social media:

                                             

Współpraca: Jeśli chodzi o współpracę to dobrze trafiłeś, chętnie pomożemy wypromować marki, które są godne polecenia. Wpisy sponsorowane, wyjazdy, eventy, fotorelacje, FILMY, KONKURSY, testy produktów, to tylko namiastka tego co Ci oferujemy.

Adres kontaktowy:

kontakt@buuba.pl

Aktualne miesięczne statystyki bloga:

 

cats

 

Buuba według rankingu Hash.fm, zajmuje drugie miejsce w Polsce wśród blogów parentingowych:

 

1cats-vert

Buuba w mediach:

Raport Hash.fm – 27 influencerów parentingowych

Lovi – Słynne mamy blogerki

Mamadu – Życie matki – wywiad


 

Bakusiowo – Wywiad 500+

 

SUPER MAMA – wywiad w ogólnopolskim magazynie – TUTAJ

aaaa


Przykłady wpisów sponsorowanych:

….to i wiele innych, jeśli interesują Cię ‚specyficzne’ posty oraz aktualne statystyki daj znać, wszystko prześlę w wiadomości!

 

Przykładowe formy współpracy, jedna z nich – FILM!


 

Wybrane marki, które z nami współpracowały:

Sony-Buuba Philips-Logo-Buuba Pampers-Buuba Nutricia-Buuba MuppetShop-Buuba
Mamissima-Buuba Mamas&Papas-Buuba Lovi-Buuba logo-babydecor-Buuba Lamillou-Buuba

Lamps&Co-Buuba Lalilu-Buuba Ginorossi-Buuba Janod-Buuba Kidy-pl-Buuba
Mrugała-Buuba ladnebebe-Buuba D-Link-Buuba DULUX-Buuba Femibion-Buuba Fisher-Price-Buuba galazki-Buuba Discovery-Buuba Chicco-Buuba CanpolBabies-Buuba Beaba-Buuba Babyhome-Buuba Acer-Buuba

 

 

Kindii-Buuba