bez-nazwy-11-792x414-2

FreshMail.pl

O mnie

„By przestało się śnić, a zaczęło przytrafiać…”

Sigmunt Freud
Taką dewizją żyję, odkąd tylko wyrwałam się z rodzinnego domu. Moim marzeniem było stworzenie własnej rodziny… Tak oto powstała Buuba. Nazwa bloga to na cześć pierworodnego. Synonim jego imienia, którym posługiwałam się gdy gaworzył. Na moje szczęście ówcześniej myślałam, że nieszczęście…
przytrafił nam się drugi potomek. Dziś wiem, że pomimo mrocznych uroków, macierzyństwo to najpiękniejsze co mogłam dostać… od Kogoś tam na górze! I na pewno nie poprzestanę…

 

 

Agnieszka Dzieniszewska – w branży fotograficznej działa od 13 roku życia. Od 2013 roku prowadzi bloga www.buuba.pl. Nazwa bloga wywodzi się od imienia jej pierwszego dziecka, jednakże „Buba” przylgnęła do jej wizerunku. Współpracuje z topowymi markami dziecięcymi i nie tylko. Sony, Disney, Quinny, Philips, Fisher Price, Lovi, Chicco, Pampers, Dulux, Acer, to tylko namiastka tego co pojawiało się we współpracach. Jej wizerunek widnieje na łamach gazet Super Mama i National Geographic.

Fotografuje znane blogerki między innymi żudit.pl, nishka.pl, czy natashka.pl, zdjęcia na swoim blogu robi i dopieszcza sama. Gościła na wielu eventach topowych marek, udzielała wywiadów m.in dla portalu mamadu.pl, była prelegentką See Blogers 2016. Dostała się do dziesiątki uczestników konkursu Blog Roku 2014 i 2015.

W skrócie:

 Lat 29, dwójka wspaniałych maluchów, dwójka psiaków, małych szczekliwych pinczerów. Wielki mały domek położony na obrzeżach malowniczego miasta. Priorytety już wypełniłam. To były marzenia must have! Teraz tylko przyjemności… :)

 

 

Kawa

Fotografia

Słodycze

 

 

FreshMail.pl