bez-nazwy-11-792x414-2

FreshMail.pl

Zawsze ciekawi. Ojciec i Syn {konkurs}

[fb_button]

Płeć męska znacznie zdominowała nasze małe mieszkanko. Na 50 metrach czterech samców i ja jedna, no może nas dwie. Czterech licząc kolejno – Tatko, Oliś, Bubek i Sharki – kontra ja i Daisy. Tych czterech miało swoje zamiłowania. Najmłodszy do mleka matki, Sharki do kości, a pozostałych dwóch do komputerów. Wiedziałam, że Oliś na pewno będzie z nimi trzymał i postanowiłam – kupię dom. Aby te wszystkie czeluści komputerów gdzieś podziać. Koniecznie dom taki, który będzie miał wiele pokoi. Kupiłam ten dom i wiecie co?! Nadal się nie mieścimy!

Skrzętnie chowam te śrubki śrubokręty i inne pierdoły, choć czasem jak zdarza się nowy sprzęcior do naprawy to pomagają. Odmawiam wówczas zdrowaśki, żeby mąż wyszedł na tym na plusie, bo były i takie przypadki gdzie chłopaki tak coś zmajstrowali, że trzeba było nowe części dokupować. Więc jak dajesz nam komputer do naprawy, to wiedz, że ponad 50% części będzie nowa i będzie się mieścić w cenie naprawy ;)

Nie powiem, że duma mnie nie rozpiera, bo rozpiera. Jak patrzę na tę trójkę ze zdjęć, jak psują wszystko, przepraszam – naprawiają ;)

Na pewno pomyślę nad uwiecznieniem tego wszystkiego, nie tylko na zdjęciach, a jeśli Ty masz w domu podobnych rzezimieszków, to też spróbuj, bo zobacz co jest do wygrania(!!!):

 

nagrody

 

Z okazji swojego 30lecia Discovery Channel zorganizowało konkurs pt.: ‘Zawsze ciekawi. Ojciec i Syn’. Nagraj film, opowiedz historię ojca i syna, którzy wspólnie się odkrywają, docierają, podzielają swoje pasje.  60 sekundowy film!

 

 

Wejdź na stronę Discovery Channel(klik) i zapoznaj się ze szczegółami, naprawdę warto! My już zaczynamy działać. Nasze początki możesz zobaczyć na naszym instagramie(klik).

POWODZENIA!!! 

1FG6A1912 2FG6A1940 FG6A1894-horz FG6A1899 FG6A1903 FG6A1920 FG6A1922 FG6A1941 FG6A1942 zFG6A1913

 

XOXO
signature
comments [ 10 ]
share
No tags 0
 • Cuuudne zdjęcia chłopaków :) Mój jak widzi śrubokręt to już się trzęsie, a jakby mu tak pozwolić pogrzebać nim w komputerze, to już nie wiem jaka byłaby radocha.

 • O rety rodzinka jak z obrazka <3 !
  A wszyscy mi wmawiają, że tatusiów to raczej córeczki są ;)

 • Ja przepraszam, że nie w temat, ale patrzę na zdjęcia i Oli to z profilu skóra zdjęta z Ciebie! <3

  • Buuba

   hahaha dziękuję! :)

 • No i super bo się więcej mówi o tym jak mamy spędzają czas ze swoimi dziećmi, a przecież tatusiowi też to uwielbiają.

 • Ania

  Mam pytanie, czy Kubuś jeszcze używa pampersów czy udalo Ci się go oduczyć? Jesli udalo to jaki miałaś na to sposób? :D

  • Buuba

   My jeszcze w pampersach, ale juz na dniach planuje odstawić, eh… Aż sie boje! O.o

 • Kora

  Boskie, boskie te chłopaki! Wszystkie trzy! :)))

 • ależ słodziaaaki! <3

 • ewelka

  hahaha! „I czego matka się wtrąca z tym aparatem?” jest najlepsze :D u nas też ostatnio trochę majsterkowania męskiego było :D

FreshMail.pl