bez-nazwy-11-792x414-2

FreshMail.pl

Zostań POWERMAMĄ!

[fb_button]

Kim są Powermamy?

To kobiety, które charakteryzuje multum energii, które nie zapominają o sobie po urodzeniu dziecka. Wiedzą przecież, że ich pozytywny nastrój dobrze wpływa na dziecko, a aktywne spędzanie czasu pomaga w ich rozwoju. Kobiety, które nie przestają rozwijać swoich pasji, nie zamykają się w domu, chcą zarazić dziecko pozytywnymi zainteresowaniami i energią.

Zdrowie dzieci

Powermama doskonale wie, że zdrowie jej dziecka to nie tylko kwestia genów. To przede wszystkim zdrowe odżywianie, idealnie dobrane składniki w każdym posiłku. To częste spacery i aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Sama doskonale o tym wiem, gdyż tylko zacznę szykować się z Bubim na spacer, pojawia się uśmiech na jego twarzy. Na zewnątrz obserwuje wszystko dookoła i z uśmiechem patrzy na inne dzieci. Uwielbia jeść zdrowo (szczególnie rzodkiewki i makaron pełnoziarnisty, to skomplikowane, wiem;)), a gdy jest najedzony ma o wiele lepszy humor.

Każda z nas może zostać Powermamą!

Wystarczy, że zajrzysz na stronę www.profuturaprogram.pl(klik). Eksperci pomogą Ci dobrać zbilansowaną dietę, podpowiedzieć jak wesprzeć Twoją kondycję fizyczną oraz zdrowie. Dowiesz się co to jest programowanie żywieniowe.

Ja już zajrzałam, i wiem jak bardzo ważne jest odżywanie w pierwszych trzech latach naszej pociechy, bardzo cenię sobie wiedzę ekspertów i często tam zaglądam. Internetowa szkoła rodzenia pomaga mi w przygotowaniach do drugiej ciąży, po cichu przyznam, że gdy byłam z Bubim w tym stanie, do żadnej szkoły nie uczęszczałam, a teraz wiem, że to był błąd! Będąc w domu, przed komputerem mogę zasięgnąć fachowej wiedzy i porad ekspertów.

cats2 catsint catsint2 catsint3

Powyżej klika printscreenów ze strony, a poniżej kilka ujęć z naszej wizyty w siedzibie Nutrici :)

1DSC02997 2DSC02999 3DSC02988

 

Wpis powstał w ramach współpracy z marką Nutricia.

 

XOXO
signature
comments [ 6 ]
share
No tags 0
 • Wszytsko fajnie wygląda, aż z ciekawości zajrzę i sprawdzę co dla mnie mają ;)

 • OpOlAnKa

  fajny pomysł z ich strony
  szkoda tylko że nie są fimą prorodzinną dla swoich pracowników

 • Hmm, fajna ta strona, będę zaglądać :)
  Ja do szkoły rodzenia też ni chodziłam i nie wiem, czy przy drugiej ciąży się przekonam. Taka szkoła on line to fajne rozwiązanie.

 • Szkoła rodzenia online – fajna sprawa :) To mnie najbardziej zaciekawiło na ich stronie :)

 • O, taka internetowa szkoła rodzenia to coś dla mnie! Na przyszłość oczywiście ;)

 • Natalka

  Jak i na przyszłość dla mnie ! Ale mega,super sprawa ! Podoba mi się ! :)

FreshMail.pl