bez-nazwy-11-792x414-2

FreshMail.pl

PLAKATY W POKOJU DZIECKA

[fb_button]

Nie ukrywam, że zdjęcie powyżej jest dla mnie ogromną ispiracją. Plakaty, mnówstwo kolorów, girlandy, to przecież pokój dziecka. Nie może się obejść bez kolorów, które pobudzają zmysły, wyobraźnie i fantazje najmłodszego. Teraz będę do tego dążyć, nasze jasne ściany (ekhm, kolor białe żagle) aż się o to proszą.

Kilka moich typów (klikając na zdjęcie przeniesie Cię do źródła):

9e273afc9b7fc6452c4625844723a987 3475d708ec6e14c8a65c8b7a83920528 plakat-tivoli-31 SmileMint

Nie obejdzie się bez taśmy, ta poniżej byłaby idealna. Jednak chcialabym cieniutką czarną ramkę, wypatrzyłam już, że są takie dostępne w Ikei.

zzScallopTape

Ventu Home

signature
ilość komentarzy [ 7 ]
podziel się
Brak tagów 0
 • Ten z aparatem – czad :) LOVE minimalizm :)

  PS Bez zmian :( Chyba szykuje się wizyta w szpitalu bo nie da rady dostać się do lekarza z NFZ.
  Piękna Warszawa … :/

  • Buuba

   ojjj..ale mam nadzieję, że pomogą w końcu Bakusiowi :( jedzcie na izbę przyjęć teraz, tam też mogą udzielić jednorazowej doraźnej pomocy, jak na wizycie u lekarza przecie…

 • Tylko czy taka taśma długo potrzyma? Bo na gołą ścianę to ciężko to widzę…

  • Buuba

   Ponoć te są specjalnie do tego;)

 • Super te plakaty. Gdy urządzałam pokój synkowi nie wiedziałam o istnieniu takich cudeniek;( I tak na jednej stronie mamy wzorzystą tapetę (w pasy), na drugiej zaś są 3 duże zdjęcia w ramach. Reszta ścian zajęta przez: okno, drzwi i szafę. I niestety nie ma miejsca na plakaty;( Byle do remontu;)

 • Aga

  jak dla mnie pierwsze zdjęcie to pokój dla dziewczynki ale rozumiem, że chodziło bardziej o inspiracje niż o kopiowanie, natomiast plakat z panem z balonikami…boski!

 • smile jest boski i w klimacie bubkowej mamy :D

FreshMail.pl