bez-nazwy-11-792x414-2
[FM_form id="1"]

FITSOBOTA – ĆWICZENIA, DŁUGI PLAN NA TEN MIESIĄC

[fb_button]

Dziś przyszła pora na coś czego nie lubimy.. ćwiczenia. Zanim o tym napisałam chciałam sama spróbować. Padło na modną teraz Chodakowską i skalpel. Oglądając film z jej ćwiczeniami, myślałam sobie – lajcik. Przecież nie widać, żeby to tę kobietę męczyło, ani żeby choć odrobinkę się spociła. Zabrałam się do akcji, zmusiłam T by zaczął ze mną, razem raźniej. I mniejsze ryzyko, że jedna osoba rozsiądzie się na kanapie i będzie się śmiać z drugiej.

Ciężko ogólnie było się zabrać, włączyć, zdjąć kanapę z tyłka itp. Ale jak już się zaczęło, to człowiek dumny, że się wziął w końcu i ćwiczy. Ćwiczy, sapie stęka, bo ta pani na filmie to robi, jakby to sprawiało jej przyjemność.. Mi jednak nie sprawiało, było kilka momentów kryzysowych, gdzie chciałam się poddać. Usiąść i już, ale wiernie kibicował nam Bubek, z bujaczka swego się uśmiechał i przyglądał na nasze wygibasy. Wytrwałam jednak do końca, i wiecie co? Byłam jakby szczęśliwszym człowiekiem, po pierwsze dlatego że wytrwałam, a po drugie, że ćwiczenia tak działają.

Na drugi dzień czułam się jak nowonarodzona, a na trzeci nie dałam rady kichnąć, takie miałam zakwasy na brzuchu. I odkryłam, że moje mięśnie podczas ciąży nie zanikły, bo ich nie widać pod tym tłuszczykiem;)

Przyznam się szczerze, że ćwiczyłam tylko raz, by Wam opisać jak było. Później jakoś nie było jak… tak tak… można się tłumaczyć;) Ale teraz jak będziemy wszystkie razem to już mus:) Dziś się mierzymy, ważymy i zaczynamy, łatwiej nam będzie z takim kalendarzem.

W tym miesiącu tylko Skalpel, w nast wprowadzimy naprzemiennie inne ćwiczenia

 

« PoprzedniKwiecień 2018Następny »
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
      1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
      

(najedź na krateczkę, słowo ‚ćwiczenia’ lub ‚spacer’ a rozwinie się więcej informacji)

 

signature