bez-nazwy-11-792x414-2

FreshMail.pl

MROŹNE DNI

[fb_button]

Mroźne dni?

Bo mroźne!

Dla takiego zmarźlucha jak ja, jest naprawdę zimno. I nie wiem czy Wy, ale ja mam takie poczucie, że dla mego dziecka, choćbym nie wiem jak go ubrała, będzie zimno.

Wczorajszą niedzielę spedziliśmy bardzoo daleko od odmu, prawie trzy godziny w jedną stronę. Miejsce jest super, nad wodą, mały domek, ciocia z wujkiem Buuby sobie sprawili. Latem w upały jak najbardziej, ale teraz? Stokroć przekonywałam Tatkę by nie jechać, ale on twierdził by mały się hartował. Kto miał rację? nie wiem

Tak na marginesie to dni spędzone w domu scalają ten czas w jedno. Że te dni ciągle takie same.. a tu patrzę moje dziecie wydaje coraz to nowsze dźwięki, ząbki chyba rosną, no i prawie siedzi! Giba się (o ile istnieje takie słowo) na boki, ale siedzi. Jest coraz większy, co sobie upatrzy, to już świadomie to chyta, klawiatura jest najlepszą zabawką ever. Jest taki rozumny, naprawdę. Jeszcze jak go tak doroślej ubiorę to już jest wtedy taki ‚mały-stary’. A że zakochana jestem po uszy – nic się nie zmienia w tym temacie :)

1 2

DSC07657

DSC07641

Zdjęcia znad jeziora, kurtka z zary, pod spodem body, rampers od boskiej i chustka od tuliluli, owinięty w koc jeden i nawierzch drugi. Choć me dziecię na ogół cierpliwe i spokojne, to tak ubrany nie dał rady wysiedzieć:) nosiliśmy i jeździliśmy w wózeczku. Śmiałam się sama z siebie, że jak opatuliłam go tak teraz, to jak to będzie w największe mrozy. Ale jednogłośnie stwierdziliśmy, że siedząc nad jeziorem w jedym miejscu bez ruchu przez dłuższy czas, to można skostnieć.

Poniżej zdjęcia z naszego instagramu, kto nie śledzi to zapraszamy (klik)

Na pierwszym zdjęciu czapa next, no nie mogłam jej się oprzeć, jest genialna, prawda?

7aadcf502f5311e3a74822000a9e2993_7 7c2133ba29de11e38d6322000ae811f0_7 9f7bd25a2ce711e3ade822000a1fa7aa_7

 

XOXO
signature
comments [ 10 ]
share
No tags 0
 • U Nas na odwrót. Matce wiecznie ciepło i me dziecko w bluzie śmiga :) Byłam w szoku, jak zobaczyłam Buube siedzącego! Ahh rosną nam pociechy :)

 • Ślicznuch Mały… Oj rosną te nasze dzieciaczki, rosną. Nasz podobnie jak Buubuś, siedzi ale się chwieje ;) A lada moment to pewnie raczkować będą :D

 • u nas też jest nam wiecznie ciepło i mały w polarku gdy inne dzieci w puchówkach…:)

 • Kasia

  ja mam odwieczny problem jak ubrać swoje maleństwo. mnie wiecznie zimno i chętnie bym go opatulała – ale czy to jest dobre…. wieczny dylemat:)

  • Buuba

   łatwiej nam będzie gdy już zaczną mówić;)

 • paula

  ale Bubuś ma świetne buciki :)

 • Ja też wlasnie należę do zmarzluchów, ale teraz kiedy mam Franeczka staram się nie przegrzewlać go, sprawdze rączki, sprawdzę karczek i wtedy dopiero jak czuję, że te części ciała ma zimne to ubieram go cieplej ;)

  • Buuba

   dziś tak słoneczko przygrzało, że jechaliśmy i musiałam się zatrzymać by nas dwóch rozebrać (mnie i Bubę) bo z domu wyszliśmy ubrani jak na największe mrozy :)

 • Justyna

  a co to za buciki brązowe u synka?

  • Buuba

   malutkie emu z HM-u, spadają po minucie;)

FreshMail.pl