bez-nazwy-11-792x414-2

FreshMail.pl

CO W PREZENCIE IDĄC W ‚ODWIETKI’

[fb_button]

Ostatnio wśród moich znajomych/ rodziny rodzi się więcej dzieci. Nawet moja ciocia urodziła i nasz Bubek ma wujka dwa m-ce straszego (ale o tym już wspominałam). Czekają nas jeszcze dwie wizyty, u małej dziewczynki, narodzonej jakiś czas temu. I u dwóch małych bobasków Julii i Kubusia urodzonych przedwczoraj. Dziś je widziałam! Takie słodziutkie malutkie jak moja ręka, mogłabym je zacałować! Mój Bubek urodził się taki jak one, ponad 3kg i już nie pamiętam jak był taki malutki, dobrze, że mam tyle zdjęć, chociaż te zdjęcia nie urzeczywistniają jego wielkości.

Pałam taką miłością do takich malutkim dzieci i nie wiem, jak niektóre kobiety nie chcą takiego szczęścia… Ale dziś nie o tym, wraz z firmą ‘Piękne macierzyństwo’ (klik) chciałabym Wam pokazać jaki prezent można wziąć ze sobą wybierając się w tzw ‘odwietki’. Symboliczny, praktyczny, pięknie zapakowany i najważniejsze hande made. Czyli, że ktoś włożył swoje serce w tę pracę. Są to pieluszki, które kiedyś wiadomo do czego służyły, ale dziś też bez nich się nie obejdzie. Do zawijania, pod pupę u lekarza, do wytarcia śliny, czy czegoś innego;) ja zawsze mam taką pieluszkę jedną w torebce i zawsze jest przydatna.

DSC06142 DSC06146 DSC06150 DSC06154 DSC06160

 

XOXO
signature
 • Ciocia M.

  ciekawy, praktyczny pomysł. Bo praktyczne prezenty są najlepsze :)

 • I w końcu tetra nie wygląda jak brzydka szmatka :D A bez tetry ani rusz!

 • madzia

  Pomysł doskonały

 • madzia

  A gdzie można kupić??

 • Patrycja

  Wczoraj my dostaliśmy taki zestaw pieluszek w prezencie i jest to chyba najlepszy prezent jaki Leoś dostał – piękny, praktyczny i wyjątkowy :)

FreshMail.pl