bez-nazwy-11-792x414-2

FreshMail.pl

pacific baby

[fb_button]

DSC03077

Prawdopodobnie absolutna nowość na rynku polskim i prawdopodobnie najlepsza butelka utrzymująca temperaturę napojów się w niej znajdujących, która rośnie razem z dzieckiem. Miałam okazję przekonać się osobiście i oczywiście gdy już ją dostałam wiedziałam co zrobię. Nalałam wody w zbliżonej temperaturze do tej, w której maluszek powinien spożywać pokarm. Producent pisze, że temperatura powinna utrzymać się przez około 7h, ale dla małych bobasów to troszkę nie pasuje, gdyż każdy pokarm lub herbatka powinny być spożyte w przeciągu dwóch godzin od zrobienia. Więc na ten czas zostawiłam tę wodę. Po dokładnie dwóch godzinach z zegarkiem w ręku, temperatura tylko nieznacznie się obniżyła.. W butelce mega mi się podoba, że dla małego bobasa służy jako termos dla butelki(butelka w zestawie), a dla większego dokręcamy do tegoż termosa mięciutki ustnik (około 9msca, dokupowany osobno).

DSC03074

Sprecyzuje dokładniej, nie kupujemy samej butelki, kupujemy zestaw, który składa się z termosa i butelki którą umieszczamy w środku, a gdy maluszek podrośnie, butelki ze środka nie używamy, jedynie do termosu dokręcamy ten ustnik. Termos w środku posiada podziałkę na ml, nie zdołałam uchwycić tego na zdjęciu.

Pacific baby zabierzemy pewnie w tym jak i w następnym roku na plażę z chłodniejszą herbatką dla Bubusia, oraz na pewno nie zabraknie jej podczas spacerów.

DSC03078 DSC03084 DSC03089 DSC03092 Kolaże6

A na koniec TOP5 minek Bubusia z dzisiejszego poranka, opowiadał nam jakie miał sny :-)

BDSC03113 BDSC03114 BDSC03118 BDSC03121 BDSC03122

 

Pacific Baby – krainaEKOzabawek

Piżamka – nasza ulubiona z H&M

XOXO
signature
comments [ 16 ]
share
No tags 0
 • Paula

  Hmmm, ja jednak wolę iiamo go :)

  • Buuba

   a nie słyszałam o tej firmie:)

 • GABRIELA

  Też mamy tą termobutelkę PACIFIC-a, a kiedyś też myśleliśmy o iiamo. Ale o ile wiemy iiamo, nie ma opcji akcesoriów czyli dodatkowych ustników, to nas przekonało do Pacific-a, bo tą można używać znacznie dłużej nie tylko jak dziecko jest „smoczkowe”:)

  • Buuba

   Właśnie fajnie jest to w tej butelce że rośnie razem z dzieckiem, uwielbiam takie produkty, łóżeczka które rosną razem z dzieckiem a teraz butelki:D

 • jowita

  Hmmm, my mamy podstawowy (pierwszy) model tej butelki od 3 m-cy… Chyba zbyt wiele wymagam, bo nie jestem jakoś oszołomiona jej cudownością… Nie trzyma tak długo temperatury, jak to zachwalają producenci (na 2-godzinny wypad jest ok, ale nic poza tym…), a w dodatku, w trakcie jedzenia ciągle zasysa nam się smoczek…

  • Buuba

   Jeśli chodzi o te dwie godziny, to dłużej nawet nie sprawdzałam, bo pokarm ciepły nie może być dla maluszka dłużej przechowywany. A co do smoczusia musze się przyjrzeć, bo nie zauważyłam, może to też zależy od intensywności ssania?
   Większość zależy od indywidualnych upodobań:) pozdrawiamy gorąco

  • GABRIELA

   Nie wiem jaką temperaturę Pani wlewa i ile płynu, ale my testowaliśmy ją z dziećmi na wiele sposobów i wlewając wrzątek 200ml też mając ten pierwszy model 3w1 trzymał „ciepło” śmiało 9h – oczywiście nie ma Pani wrzątku po 9h, ale miłą ciepła wodę gotową do podania niemowlakowi – a nie jak w zwykłej butelce po 1h, bo zasada działania jest jak w zwykłym termosie temperatura schładza się z czasem. No i jasnym jest że żadna matka nie poda dziecku wrzątku (stąd my nie nastawialiśmy się na wrzątek po 9h) albo nie będzie dodawać zimnej wody do tego co jest w PACIFICu, żeby mieć napój gotowy do podania. U nas to była kwestia prób i błędów:) Istotnym jest na jaki czas potrzebujemy mieć bardzo ciepły napój. My jak potrzebowaliśmy do karmień nocnych to jak kładłam się spać o 23 i wiedziałam że dziecko będzie kolo godz. 3 wołało na karmienie to nie wlewałam wrzątku, bo bym córkę po tych 4h poparzyła, ale 150ml wrzątku i 50ml schłodzonej i po tym czasie była ok. Jasne że to kwestia subiektywna:) my byliśmy z butelki i teraz jesteśmy z bidona PACIFIC-a zadowoleni.

   • Buuba

    Super, dziękujemy za sugestie :) są przydatne bardzo bardzo

  • Zuzanna

   ja kojarzę taki blog krople-testują i tam mama robiła test wstawiając butelkę z gorącą wodą na 9h do lodówki i po tym czasie woda była przyjemnie ciepła:)to nas przekonało:)

   • Buuba

    oo muszę zobaczyć:)

  • Gosia

   Jowita, to może w takim razie chcesz odsprzedać? Bo ja akurat poszukuję PB w rozsądnej cenie :)

   • Buuba

    niestety nie;) i mam inaczej na imię :P

   • Gosia

    hahaha, myślałam o komentarzu, który zastawiła „jowita” ;)

    • Buuba

     ups sorki:D przez ‚kokpit’ nie widzę wszystkiego :P

 • potwierdzamy! naszą zieloną, z ustnikiem, wielbimy i wszędzie ze sobą zabieramy :)

  • Buuba

   super:) my od niedawna też zabieramy pacific:)

FreshMail.pl