bez-nazwy-11-792x414-2

FreshMail.pl

Mały stresik

[fb_button]

1

Moje pierwsze w życiu dziecko. Moje i tylko moje. Moja pierwsza w życiu organizacja chrztu i obiadu tuż po nim. Jestem cała w stresie. To już jutro. W głowie stos myśli, czy wszystko udało się kupić, czy zdołamy się spakować. Przecież matka lubi kłaść sobie kłody pod nogi i wybrała swoje rodzinne miasto.

Pobudka o 5 rano i w drogę. Z tym oto małym Bubkiem ze zdjęć. Cudniś mój maleńki. Bądź dzielny!

DSC00869 DSC00900

Nasza Pani doktor poleciła nam, by Bubinio ten we własnej osobie, leżał na brzuszku codziennie przez dłuższy czas, z piętnaście razy jak nic. Ale weź tak kurcze zrób! Tyle spraw ma ten dzidziuś, a jeszcze więcej matka, ale jakoś dajemy radę.

Już jutro ten zuch kończy 2 miesiące, gdzie to tak szybko leci ten czas, hę?

DSC00912 DSC00913 DSC00915 DSC00916 DSC00918 DSC00919 DSC00933 DSC00947 DSC00950 DSC00967

Body – minirodini (wyprzedaż do 25%!)

Kocyk – Peekaboo

XOXO
signature
comments [ 6 ]
share
No tags 0
 • Buba jest piekny ! i jaki silny ! Trzymamy kciuki za udane chrzciny i dobry humor Malenstwa ;)

  • Buuba

   Nie-dziękujemy :) :) :)

 • Emi

  Sliczny ten Twoj Bubus. Wiem jaki to stres kiedy sie organizuje imprezke w innym miescie. Sama organizowalam chrzciny synka na odleglosc a jechalismy na nie dwa dni. Przyjechalismy dzien przed chrzcinami i modlilam sie cichutko zeby wszystko wypalilo. Nie martw sie. Bedzie dobrze! Pozdrowienia dla mamusi i Bubusia

  • Buuba

   Dziękujemy:) już po wszystkim, wszystko się udało. najgorsze te pakowanie się, a szczególnie z powrotem gdy prezentów cały bagażnik, a samochód malutki,pozdrawiamy:)

 • Asia

  Moja Żaba kiedy była noworodkiem nie bardzo lubiła leżeć i spać na brzuszku, kiedy nauczyła się przekręcać stała się to Jej najwygodniejsza pozycja :)

  • Buuba

   Nasz Bubuś lubi na brzuszku, tylko oby nie za długo:) Bo się złości strasznie;)

FreshMail.pl