bez-nazwy-11-792x414-2

FreshMail.pl

I’m a mother

[fb_button]

1 2 3

Zawsze zastanawiałam się gdzie ma głowę moja przyjaciółka, gdy jestem u niej, a ona proponuje mi kawę, okazuje się że nie ma mleka. Umawia się na konkretną godzinę, a przyjeżdża dwie później. Ma piękny włos, ale go nie rozpuści. Ma stos eleganckich ubrań, ale chodzi w dresie. Mogłabym tak wymieniać jeszcze trochę. Ale zrozumiałam. Zrozumiałam w końcu, że wszystko z nią ok, nic jej nie jest. Ona po prostu jest MATKĄ. Uświadomiła mi to ostatnio, ja już teraz zachowuję się tak samo, wolę narzucić na siebie starą bluzkę, bo zostanie ekhm obrzygana, wolę dres, w nim wygodniej podbiec do maluszka, mleka nie mam, kawy nie mam, bo nie wskazane podczas karmienia. A umówić się z kimś na konkretną godzinę? Można zapomnieć!

 

Co do dresu jestem zakochana w tym, który Bubuś ma na sobie. Na pewno jak wyrośnie kupimy takie samo, tylko rozmiar większe. Body są wygodne, mięciutkie, ciepłe, a przede wszystkim świetnie wyglądają!

4 5 DSC00684 DSC00685 DSC00708 DSC00710 DSC00723 DSC00726 DSC00729 DSC00758 e (2) e

Body –  TU

signature
ilość komentarzy [ 7 ]
podziel się
Brak tagów 0
 • Irmina

  Robisz piękne zdjęcia :) nawet lepsze niż na firmowej stronie sklepu. Ale 149 zł. za body?!

  • Buuba

   Może i cena jest wygórowana, ale przynajmniej wiesz za co płacisz, bodziaki naprawdę są dobre jakościowo, a co dla mnie najważniejsze są z kapturem(nigdzie takich nie znajdziesz). Jestem przeciwniczką przegrzewania dzieci i ubierania ich w czapeczki. Uważam, że nie chciałabym sama w lato nosić czapy, a kaptur jest najlepszym rozwiązaniem na wszelki wypadek;)
   p.s. Irmina powinnaś je zprezentować siostrze:)

 • Asia

  Fotografie przecudne! Śliczny Maluszek, będziemy zaglądać :)
  Z tą czapeczką niekiedy jest niezbędna cały, okrąglutki rok…Gdynia to miasto wiecznych przeciągów i my z czapki nie rezygnujemy nawet latem, bo nigdy nie wiadomo kiedy wejdzie się w uliczkę, w której zacznie wiać.

  • Buuba

   co prawda to prawda:) u nas raczej tak na podlasiu nie jest:) pozdrawiamy gorąco:)

 • Irmina

  jak na razie moja pielęgniarska pensja i wesele na dniach nie pozwalają na tego typu wydatki ;) a poza tym, mały mojej siostry jest już taki duży, że zaraz przestanie nosić body ;)

  • Buuba

   bodziaki nawet można kupić w rozmiarze na 12 czy 18 miesięcy:)

 • Rewelacyjnie się prezentuje Buubuś w tym bodziaku! Zgadzam się, że zdjęcia wyszły nawet lepiej niż na stronie ;) Pozdrawiamy

FreshMail.pl