bez-nazwy-11-792x414-2

FreshMail.pl

Loff Loff Loff <3

Moje najmniejsze największe szczęście, jestem zakochana!

DSC00390 DSC00391 DSC00396

I jak tu nie kochać te małe rączki, małe stópki, usteczka słodkie, wielkie oczka. Czasem tak się rozczulę nad tym, że to cudo z mego brzuszka, że łzy lecą jak groch. Dalej wydaje mi się, że to cud, że szczęście mnie tak mocno kopnęło. Pamiętam, ten pierwszy płacz z sali porodowej (operacyjnej – CC) te małe delikatne ciałko u mnie na piersi, pierwszy widok, drżące rączki, czarne włoski, najpiękniejszy na świecie.

Czuje jakby to był prezent, jakby bocian nam go przyniósł, bo nie jest to wiarygodne, że taki cud powstał tylko z dwóch komóreczek.

Pierwsze USG, bicie serduszka, drugie już zarys ciałka. Trzecie – rączki, nóżki, wszystko jak trzeba, podskoki w górę!

Tak- jestem zakochana!

DSC00349 DSC00353 DSC00356 DSC00361 DSC00364 DSC00366

 

XOXO
signature
comments [ 9 ]
share
No tags 0
 • nuska198

  Ostatnie zdjęcie … Wasz cud i piękne minki :)

 • sylwia

  oj taak ;) cud nad cudy :) ! my czekamy jeszcze miesiąc i 2tyg na nasze cudo<3 chyba,ze zarzyczy sobie wczesniej, ale niech odpoczywa jak najdłużej ;) chociaż my nie możemy się już doczekać ;)

 • Slodziaczki sliczne, zdrowe i kochane :) To najwiekszy dar Zycia :) u mnie razy 4 ;) hihihi

  • Buuba

   ooo matko! podziwiam Cię z całego serca! marzy mi się duża rodzina ale nie wiem czy podołam… :)

 • Lu

  pierwszy dźwięk bijącego serduszka na usg przy obydwu ciążach, a ja wyłam jak kretynka ;) ze szczęścia of kors! :)
  teraz jak śpią, to zacałowuje je po cichaczu :D

 • Martucha

  Oj tak, szczescie ogromne:)

  Mam ochote przeczytac Twojego bloga od pierwszych postow :) zeby tak Cie poznać lepiej…to samo Bakusia, Makoweczki….ach, moze w ciąży:D drugiej…;)

 • Aga

  Piękne zdjęcia!
  Mój mały cud ma 3 tygodnie, mimo niewyspania jestem mega szczęśliwa.

 • Kornelia

  Ja obserwuję moje dzieci gdy śpią. Analizuję dosłownie każdy szczegół, patrzę, patrzę i napatrzeć się nie mogę. Wycałowałabym na śmierć. :) Dziś karmiąc Lilkę, przypomniało mi się to pierwsze usg, na którym nie było jeszcze nic a nic widać, nawet pęcherzyka ciążowego. A już tam była :) Lekarze podejrzewali ciążę pozamaciczną…o jezu ile ja wtedy łez wylałam, a jeszcze później dostałam krwawień, plamień…Nie dawali nam szans, z obfiym krwawieniem posłali mnie do domu z kwitkiem bo nic tu się nie da zrobić… I tak patrzę na nią i mówię do niej,że jest moim cudem. Moją silną kruszyną, która się nie poddała. Dzielnie walczyła. I za każdym razem, gdy się do mnie uśmiecha i guga – to łzy mi lecą – ze szczęścia.
  A mój starszy – jak patrzę na tego samodzielnego już kolosa, to nie wiem gdzie ja go tam pomieściłam i że to z takich maciupeńkich stópek i nóżek, takie długaśnie kopytka się zrobiły :P A z pulchniutkiego bobaska, chuderlak, szczypior, że każde żebro można policzyć :D

 • Slodziutki maluszek. Ja teraz patrzę na swojego i nie wierze, że już ma trzy latka, także ciesz się każda chwila bo dzieciaczki tak szybko rosną a nam te chwile uciekają. Do wycalowania taki fajny śpioszek, pozdrawiam

FreshMail.pl